Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Dlaczego wszyscy mnie powalają ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pewien problem...

mianowicie chodzi o to że mam 122lv woj body na serwerze XenoxMT2

Niestety powalają mnie na PVP nawet 101lv

Mam 82k hp , wszystkie skile na P , eq smoka i nie rozumiem dlaczego jestem tak słaby ;/

Tu jest kilka SS z mojego Eq oraz punktów statusu postaci

Mam nadzieję że poradzicie mi zmianę bonów itp.

post-353304-0-80881600-1314044038_thumb.jpg

post-353304-0-49996300-1314044065_thumb.jpg

post-353304-0-17854000-1314044099_thumb.jpg

post-353304-0-37737700-1314044114_thumb.jpg

post-353304-0-83252700-1314044139_thumb.jpg

post-353304-0-84651900-1314044160_thumb.jpg

post-353304-0-12936100-1314044172_thumb.jpg

post-353304-0-80531500-1314044180_thumb.jpg

post-353304-0-73767700-1314044196_thumb.jpg

post-353304-0-21035300-1314044206_thumb.jpg

reklama

Opublikowano

Nie grałem nigdy na tym servie i w ogóle już dawno nie gram w metjna ,ale powiem ci ,że massz bardzo małoo defa na miecze ,na 2 ręke wcle :O

i po grzyba ci bon na zwierzęta i orki??? zmień to

Jak walczysz z wojami to musisz mieć defa na miecze i 2 ręke to zależy.

Opublikowano

zero bonów przeciwko klasom postaci w 6/7 bonie.

nie dziw się. zero abs / zero silny przeciwko.

Na tym serwie nie można włożyć silny na i odp na w 6/7

 

6/7 na HP i wartość

Włóż troche abs na sztylety 2rękę miecze i magie

Opublikowano

Chlopie masz tylko 15% na magie w bonach :) Gdzie podstawa bonowania to 15ludzi i 15magia... ABS też masz tylko bonowane na slepo, więc się nie dziw że jedzie Cię 1 lepsza osoba.

Opublikowano (edytowane)

Gamus ma racje gdzie te bony :D zrób Pro bony będziesz dedał 140 lvle :unsure:

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem Daj Minusa

Edytowane przez Pro100wDupe
Opublikowano

Zrób 4x eq z 6/7 na klase czy 10 silny/5 odporny.

Wywal te bony typu orki/zwierzaki.

 

Zrób kd do broni.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Zrób abs na każdą dostępną broń conajmniej 45% i tarcza na klase.

Zrób broń z bonem na przeszywke (30% musisz mieć conajmniej )

Kryt 30%

Ludzie 30-40%

NNO

16% omdlenia

I wygrasz prawie każde pvp.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...