Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] [info] witam jestes Nowy prosze o zrozumienie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tworze boty na zamówienie do większości gier Ceny wąchają sie od 10zł do 200zł Boty pisze w programach delphi.c++ AKCEPTUJE DOŁADOWANIA KTO CHĘTNY PROSZĘ PISAĆ

Opublikowano (edytowane)

Jerem96 nie spamuj, a jest funkcja raportu.

Jezeli stworzysz bota - Fish Bota ktory:

* bedzie dzialac na zminimalizowanym

* mozliwosc otworzenia kilku kont ( tak z 10-20)

* sam kupuje papki, ulepsza wedke ( ulepszanie nie musi byc konieczne)

* gdy zabija wstaje

* alarm- wstrzymuje prace na 10 min ( funkcja dziala tylko przy GMie)

* i reszta co jest w aktualnych botach

 

Jestem w stanie placic miesieczny abonament jezeli taki bot zostanie stworzony. ( w granicach rozsadku)

Takze moge pomoc w testach - lecz ze mnie marny informatyk ;/

Bot powinien byc wydany na tygodniowa probe za darmo

Powinien byc odswiezany gdy nadejdzie nowy update

Edytowane przez Sh0ck
Opublikowano

No wstaw jakiegoś bota to uwierzymy... ,bo jak na razie wyglądasz na dzieciaka ,który chce wyłudzić pieniądzę.. na gg będzie tak: Daj pieniądze dam bota...na 100%!

 

wstaw bota ,który będzie chodził po mapie i zabijaj potwory , wierzeta itp. zobaczymy jaki jesteś dobry..

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Ludzie co to jest handel jest przecież zabroniony !! Czemu temat nie jest zamkniety!?

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...