Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Dedyk 24/7 100% RP Tylko dla najlepszych na co czekasz wejdz i zobacz


LadyJenova

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server Dedykowany WH 24/7 .

 

Akcja gry rozgrywa się w średniowiecznym królestwie.

 

20110822131432.png

 

Gdzie włada król Apocal. Królestwo Calestern zostało opętane, przez złego czarnoksiężnika. Za jego sprawą potwory nocą się pojawiają.

 

Z pomocą 4 Mistrzów gildii czyli:

Vienczy - Mistrz Gildii G (Górników)

Kostek_PL - Mistrz Gildii R (Rzemieślników)

KiemaK - Mistrz Gildii B (Budowniczych)

LadyJenova - Mistrzyni Gildii W (Wojowników)

 

I oczywiście samego władcy Apocala

 

Calestern może odzyskać swój dawny ład i porządek, oraz dawną świetność

Lecz by temu zdołać potrzebujemy też pomocy was. Z radością przyjmiemy

 

Chcemy także zapobiec temu, by na serwer nie pojawiały się dzieci neo. Więc dlatego serwer posiada White-List

 

Pluginy wszystkie do RP jedynie bez Jobs bo nie pasuję .

 

ZAPRASZAMY Serwer Dedyk 24/7 online 178.32.205.7

 

Więcej dowiesz się o nas wchodząc na forum naszego serwera. (Niestety regulamin zabrania podawania jakichkolwiek stron. Forum jest podane na serwerze.)

 

Co zrobić żeby do nas się dostać ?

Pod tematem napisz podanie.

 

Wystarczy Nick:

Wiek:

Doświadczenie w RP:

ElectriPL

Tak To JA :)

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wystarczy Nick: XisD

Wiek: 18

Doświadczenie w RP: B.duże, grałem na wielu serverach rp.

Opublikowano

Lady królu czy królowo, ja zabiłem moba tylko bo mnie bił, rozumiem że miałem mu dać się zabić? Czy najlepiej mnie za to zabić. Pozdrawiam.

Nowicjusz
Opublikowano

Nick: Evolution

Wiek: 14

Doś: Na RP Nigdy nie grałem, lecz na fb, survival wiele razy :-)

Opublikowano

Xisd powiem ci tak

 

po prostu ja zginełam nie chciałeś oddać rzeczy dlatego. i nie jestem królową.

przypomne ci jedną zasadę dla wojowników. Wojownik może zabijać w ostateczności. Czyli naprzykład

komuś ukradłeś rzeczy i nie chciales oddać - Złamałeś zakaz.

wycinka drzew poza tartakiem ( lub 500 den jak masz)

obraźliwe slowa wobec innych oraz "słowa" typu zal, omg itd. - Złamałeś zakaz.

 

Więc miałam ku temu powody by cie zabić.

ElectriPL

Tak To JA :)

Opublikowano

Lady nie chcialem oddac? Aha, fajnie wiedziec, nie zapytales nawet, dopiero jak mnie zabiles to mowiles bym oddal, a tak to odrazu mnie zabiles...

Opublikowano

Wystarczy Nick: Ownedek

Wiek: 16

Doświadczenie w RP: Od 2 miesięcy gram tylko na serwerach RP, rodzice zaczęli mi nawet mówić, że jestem No-Life.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...