Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tutorial][cn] How To Setup A Aion Bot.


Xanter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. What you need

-Downloads

-OS Settings

-Basic Information

 

2. How to setup

-Firewall

-Basic Introduction

-Basic Settings

 

3. Special Settings

- "Hang-up Points"

-Skill usage

 

4. Translation

 

1. What do I need?

- Downloads

Bot

http://rapidshare.com/files/246394009/New_Bot.rar

GameGuard Killer

http://rapidshare.com/files/246394993/Gameguard_Killer_by_Fyyre.rar

Firewall (English)

http://rapidshare.com/files/240084666/kis9.exe

(Chinesse)

http://rapidshare.com/files/238995527/DUBA2009_down_90_5585.exe

 

Bot działa tylko z XP'kiem inaczej nie pobocimy.

Należy przejść do Opcje regionalne i jezykowe i zmieniamy Polski na China oraz lokalizacje na China, potem przechodzimy do zaawansowane i zmieniamy Polski na China

 

Jeśli sie zdarzy ze nie bedzie do wyboru Chinskiego to należy doinstaloać ten język z płyty windowsa.

 

2. How to setup

 

Zainstaluj firewalla, zpachuj i wylącz i włącz go od nowa.

 

Rozpakuj bota (obojetnie gdzie) i odpal ballboy-launcher.exe

Poczekaj aż paski dojdą do 100% i kliknij lewy przycisk

Powinien bot sie schować a odpalić sie Aion by zalogwać sie.

Naciśnij HOME by przywrócić bota

 

Powinno sie wyłonić okno z zielonym paskiem, kliknij na nie lecz go nie zamykaj.

 

Od tej chwili bot juz działa, została tylko konfiguracja.

 

Idz do miejsca gdzie chcesz bocić i wcisnij 1-2-3 (ss)

 

http://img268.imageshack.us/img268/9767/bot3.jpg

Skille - ustawiasz jakie skille ma uzywać bot

Pots- zaznacz jakie ma uzywać i przy ilu %

Heal speels - jak wyżej

-Skil Settings / Pots / Heal Spells

 

http://img34.imageshack.us/img34/8481/bot4kopie.jpg

 

4. Translation

1

http://img151.imageshack.us/img151/6936/bot1eng.png

2

http://img81.imageshack.us/img81/5318/bot2eng.png

4

http://img231.imageshack.us/img231/3106/bot4eng.png

76561198001815076.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
będzie jakiś poradnik jak botować na EU serwerze ? już widziałem bota tam :>

 

Planuje zrobić, lecz na obecną chwile nie mam czasu ;p

 

 

76561198001815076.png
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...