Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] Nakierowywacz na skrzynie piratów


_Quake_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrypt kreślący na mapce strzałkę, taką jak z tutoriala kierującą do najbliższej skrzynki piratów. Skrypt aktywujemy przyciskiem kupnem amunicji X-3 na mapie.

ckql1.jpg

 

Download:

http://www.mediafire.com/?ho6osalroawgkn2

Plik XML więc skan chyba nie potrzebny ..

Skrypt do WP

Opublikowano

@up Skrypt to skrypt, nic nie jest bezpieczne... Ale małe szanse, że Cię wykryją. Ja na aurorze latam cały czas i nawet ostrzeżenia nie mam.

Dawno Cię na forum nie było ;p

xD

262xro2.jpg

xD

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@up Skrypt to skrypt, nic nie jest bezpieczne... Ale małe szanse, że Cię wykryją. Ja na aurorze latam cały czas i nawet ostrzeżenia nie mam.

Dawno Cię na forum nie było ;p

 

Możesz zaktualizować link:P ?bo nie działa

KURWA... sygna nie działa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzuciłem wszystko, ustawiłem ale nie działa. Mam pytanie aktywacja skryptu jest to kupno amunicji x3 muszę kupić czy tylko wybrać amunicje którą chce kupić z szybkiego wyboru?

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki. Przyda się szczególnie jak mnie najdzie chęć na lf-4 albo design (i tak jakoś ta chęć się nie spełnia ;D)

s112.csrv.pl:47514 - [1.5.2][NP][sG][sB] !!!

200 postów [V]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

no link ma ponad pol roku to ma prawo nie dzialac ;d patrz czasami na daty postow;d

 

a pozatym nie dziala teraz zaden skrypt na wp;/

Opublikowano

Nom, tylko nie każdy chce wydawać 100zł na licke żeby sobie skrzynki pozbierać... szkoda skryptu , jak była szansa na lf4 to chciałem pozbierać i musiałem ręcznie latać;/ tak to bym miał łatwiej.

 

PS. 2 LF4 ^^

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

ma ktos do tego programu linka a powiedzcie mi czy ten program to wyszukuje skrzynie czy okreslony przedmiot np: LF4 i fragmety apisu

pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...