Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] Działający FB po nowej aktualizacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak widzę na forum jest dużo tematów tego typu "FB nie działa" itp.

 

Postanowiłem pokazać wam jak zrobić aby FB działał po nowej aktualizacji.

 

Więc zaczynami:

 

1.Torrentujemy i patchujemy metina.

 

2.Podmieniamy pliki z HS

 

 

 

 

3.Instalujemy nowego AngelBot 4.0

 

 

 

 

4. Instalujemy

 

5. Po zainstalowaniu pojawi się nam ikonka na pulpicie od FB klikamy na nią , odpalamy metina i cieszymy się botem :P

 

 

PS. To jest mój pierwszy taki mini tut , więc proszę się nie czepiać. Ważne , że wszystko jest czytelnie i zrozumiale :D

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano (edytowane)

jak ustawić np.2 fishboty?

 

Hmm.. Po prostu klikasz drugi raz na ikonkę FB i odpalasz metka ( oczywiście przez obejście )

Edytowane przez foka123

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

możesz jakoś to bardziej opisać włączyłem 2x fb 2x grę dostałem jedną grę z fishbotem i jedną bez

 

 

Ja zrobiłem tak:

 

1. Kliknąłem na fb , odpaliłem metka , zalogowałem się , postawiłem FB

2. Potem zrobiłem wszystko tak jak w punkcie 1. ( tylko się nie logowałem bo nie mam 2 postaci ) ;P Ale gdy 2 okna metina były włączone to i 2 okna fb .

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano (edytowane)

Sorka ale daje -... Rozumię że to twój pierwszy tut ale nie wysiliłeś się za bardzo, dałeś tylko linki do innych tutków, nie ma czasów wędek samemu trzeba sobie znaleźć, a hs dalej wysyła logi bo trzeba jeszcze wejść we właściwości HsUserUtil.log i zaznaczyć tylko do odczytu , a fishbot działa tylko i wyłącznie na systemach 64 bit na 32bit nie działa..

Edytowane przez mcfly

joliem.jpg

 

Pomogłem, nie pomogłem daj - :)

Opublikowano

Tak i to są właśnie nasi kochani userzy minusują ile się da ale sami poradnika nie napiszą, pod tym względem jesteście żałośni...

Mam prośbę do innych użytkowników, wyzerujcie mi punkty reputacji odwdzięczę się.. Bo używać TuT'a każdy potrafi a napisać swojego to już nie...

joliem.jpg

 

Pomogłem, nie pomogłem daj - :)

Opublikowano

Aby uruchomić 2 fb musisz zrobić tak :

Odpalasz 1 FB i 1 Metina a pozniej odpalasz FB drugi raz i drugi raz metina.

masz 2 metiny i 2 fishboty. :D Jesli pomogłem daj +

Zbieram +

 

Postać na PL'u

 

Nick: Erox

Lvl : 78

Klasa : Wojownik Body

Serwer: Candia (s21)

Królestwo: Jinno

 

 

Postać ukradli :D

 

Radze nie podawać w sygnaturze swojego nicku i serwera jesli pozniej piszesz ze uzywasz fb na forum. :D

stracilem 40 lvl ^^

Opublikowano

Czy jak zrobie to wszystko to nie bedzie wysylalo logow???

 

Chyba tak ;]

 

WTF!?

On tutaj nic nie zrobił oprócz skopiowania linów do ściagania i napisania paru linijek :P

 

 

Wiesz , zrobiłem to po to , aby inni ludzie nie pisali zbędnych tematów na forum.

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

A takie trudne napisać w takim okienku FB albo HS i nacisnąć szukaj? o.O:D

 

Może dla kogoś trudne , więc im ułatwiłem ;]

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...