Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakładam Konta, Za Free Oczywiście ;>


JustDie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużo ludzi ma problemy, z założeniem konta, więc proszę pisac na 11664733, jakie id i pw chce się miec, i kod do zmiany pw, żeby nie było że ja złodziej ;>

Opublikowano

Ja do niego napisałem to napisał ze już 20 kąt załozyl i juz nie zakłada

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Avax, nie założe Ci, skoro mam 15 ludzi obsłużyc, a ty piszesz do mnie " JESTES ??? ZALORZYSZ MI ??? "

Opublikowano

Człowieku... ogarnij się.... i tak nie potrafisz bo ty nawet nie wiedziałeś ,że to top.longjuyt2.com tylko zakładałeś na longjuty2.com

Opublikowano

Masz jakieś sugestie ?

 

TO pisz na PW, a nie spamujesz niepotrzebnie na czacie, bo tutaj raczej nikogo nie obchodzisz, nubie z zaświatów..

Opublikowano

Nie wadzcie sie JistDie jak załozysz mi konto to uwieże że potrafisz zakładać kąta . pisz 905082 GG

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Analfabeci -.- i to nie jest chat!!!!!!A jak nie umie to po co mu dajecie żeby robił???On tak sam z siebie nie robi kont, ja wiem co on chce.

Na zdjęciu w profilu 13743.59 units/second niech ktoś mnie pobije ;D

Opublikowano

koNto sie pisze, nie tylko jest bardzo duże prawdopodobieństwo że wiele osób poda mu hasło którego uzywa na codzień, nicku sie nie da zmienić, a wiele osób nie będzie wiedziało jak zmienić hasło.

Na zdjęciu w profilu 13743.59 units/second niech ktoś mnie pobije ;D

Opublikowano
Po paru dniach wbić na kąto i go okraść??

juz tak trudno pisac po polsku?

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...