Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cwiczysz na siłowni ? uprawiasz Kulturystyke? wbijajo


Alfons xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano otóż zakładam ten temat ponieważ kocham siłownie..

dobra ale teraz do sedna sprawy

 

tutaj mozecie sie pochwalic rozmiarami swojego

 

 

-bicepsa

 

-klatki

 

i wiele wiele innych rzeczy

 

 

(oprócz kutasa -.-)

 

tylko prosze mówcie szczerze a nie gadajcie bzdur bo to bez sensu

 

ok moje wymiary

 

 

 

- wzrost 180cm

 

-waga - 71kg

 

-biceps- 30cm

 

chodze na siłownie 4 miesiace

PS: mam 13 lat !

Opublikowano

Oczywiscie zaraz sie okaze ze 90% ludzi z forum ma ponad 45cm w bicku i cwiczy od 10 lat.

 

aby bez offtopa:

 

wzrost 180cm

bicek 35

waga 76

 

Jestem fajnie podrzezbiony, cwicze wyrywkowo od 2006 roku na przemian z piciem alkoholu.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

@nuclear1985

Dokładnie tak jak mówisz + dla Ciebie .

 

@TOPIC

Wzrost : 185

Waga : ok. 70

Biceps : 30

Staż : 3 Miesiące ( była przerwa w kwietniu,marcu więc tamtego czasu już nie liczę )

Cel treningów : Masa , rzeźba .

 

 

Pozdrawiam . :rolleyes:

4367.jpg

33251.gif

10743.png

 

Każdy + motywuje do dalszej pracy !

Opublikowano

Na siłowni za często nie bywałem, kilka razy jak trenera w klubie nie było, to poszliśmy na siłkę :D

 

Ogólnie od jakiś 4-5 lat trenuję prawą rękę ok 5-6 x w tygodniu, biceps ok. 31 :D

 

Dlaczego fiut nie...? Toż to mięsień...

 

@Down:

 

Niby tak, ale po co kłamać z rozmiarem fiuta ?

 

 

Jak masz za dużego, to podobno też może być coś nie tak...

 

Poza tym czytałem gdzieś, że średnia w Polsce to 13.9cm, czy jakoś tak, więc nie trudno mieć ponad przeciętnego fiuta w wieku... 12 lat ?

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

@ AdamS12

Autor nie chciał żebyś podawał rozmiary swojego penisa bo nie chce żeby ktoś go wpędził w kompleksy ^ ^

Druga opcja zaraz każdy użytkownik byłby ponad przeciętnym Polakiem haha a wręcz stałby się przeciętnym Afrykańczykiem . xD

 

Głupi żart xD sory

 

 

Pozdrawiam <3

4367.jpg

33251.gif

10743.png

 

Każdy + motywuje do dalszej pracy !

Opublikowano
Wzrost 213 cm

Waga 180kg

Biceps 78cm

Hardkorowy koksu ma mniej;x

 

Wzrost:175cm(kurdupel ze mnie)

Waga: 67kg

Bajceps:30 z groszami;x

@down myślałem że ja jestem mały xD

Opublikowano

Waga +70 ;D

Wys. około 180 ( nie mierzyłem wzrostu ostatnio )

Bic. na oko ...ponad 30 ??

 

Tak nakurwiałem w roku szkolnym ( siłownia w szkole , tera wolne chwilowo )

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wzrost 150cm <_<

Wiek:14 lat.

Waga:45

Bic:27

Staż:2 lata

 

I mam własna siłownie ;p

 

Lol, to mozliwe ze mozna miec 150 cm w wieku 14 lat ? :O

A ja myslalem ze ja jestem mały a mam169 cm :O

Przez chwile myslałem ze mam 179 xD

 

 

@topic

 

Wiek : 14 lat.

Waga : 61 ( mało ;/ )

Bajcep$ : 33 , ale to dlatego ze nie chodze na siłownie nigdy, ja pływam, a tam sie cwiczy inne partie mięśniowe : D

63989389769756300986.png

Opublikowano

ważę 71 kg

wzrost 184 cm

w łapie mam 34-35 cm

6-7 mies.

wczesniej juz mialem sztange i hantle ale dopiero Burneika mnie zmotywowal do konkretnego dzialania bez opierdalania sie

 

 

P.S wole miec cos kolo 40 cm. w lapie jak ten gosc

http://www.youtube.com/watch?v=PQewHJkXfXs

 

niz ponad 50 i wygladac np: tak

 

 

IMG_1875.JPG

 

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Lol, to mozliwe ze mozna miec 150 cm w wieku 14 lat ? :O

A ja myslalem ze ja jestem mały a mam169 cm :O

Przez chwile myslałem ze mam 179 xD

 

 

W wieku 14 lat mialem 145cm, w wieku 16 lat mialem jakos 173, teraz w wieku 20 lat mam 180 i pelno rozstepow na plecach bo za szybko roslem.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

widze ze niektorzy nagle cwicza ?

 

 

np kolega tam wyżej ma 46cm w łapie

masz nadwage to sie nie dziwie bo w 2 lata nawet na sterydach nie osiągniesz tyle chodź by byś wpierdalał to kilogramami

 

polecam książke

 

edukacja kulturysty: arnolda schwarzeneggera

 

pozdro

 

ps: cwiczyłem motyle i jak napinam to koledzy mowia ze wyglądam jak nietoperz o-o

Opublikowano

@nuclear1985

Dokładnie tak jak mówisz + dla Ciebie .

 

@TOPIC

Wzrost : 185

Waga : ok. 70

Biceps : 30

Staż : 3 Miesiące ( była przerwa w kwietniu,marcu więc tamtego czasu już nie liczę )

Cel treningów : Masa , rzeźba .

 

 

Pozdrawiam . :rolleyes:

 

 

masy i rzeźby naraz sie nie da ćwiczyć

 

 

pozdro :)

 

 

 

 

@offtopic

 

 

Refresh

Opublikowano

wiek : 21 lat

wzrost : 178 cm

waga : 91 kg

biceps : 43-44 cm , na ficie : 57cm ( na naprężeniu )

 

ćwiczę od 4 lat , codziennie siłownia po 4-5 godzin :)

pozdrawiam was , i życzę poprawy masy :)

Hardstyle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...