Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:SA][Problem] Zniknęły mi ikonki od przyjmowania misji oraz marker na mapie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zniknęły mi ikonki od przyjmowania misji oraz marker na mapie, nie mogę robić misji :(

HELP! Nawet jak mam pierwszą misję od WuZiMu w LV oraz misję od tego od maryśki na lotnisku po misji Czarny Projekt, to nigdzie niema markera do rozpoczęcia misji, a kasyno całe obleciałem. Przypomniało mi się także, że zniknęły mi te czerwone/żółte kwadraty, które pokazują gdzie mam jechać/iść podczas misji np. Taksówkarza. Jak się nie mylę to zniknęło mi to po zakupie lotniska, bo podczas szkoły latania nie było już markerów, ale zacząłem się tym przejmować tak na poważnie jak nie mogłem robić misji od Wonzia. HELP!!!

Opublikowano

Tylko na jednym save'ie to masz ?

 

Sorry, wziąłem nową grę na chwile i nie widać ikonki "CJ" czyli rozpoczęcia pierwszej misji, więc chyba nie tylko na jednym save to mam :{

Opublikowano (edytowane)

Ja miałem podobnie jak zainstalowałem mody musiałem je odinstalować i było git.

Edytowane przez Bardos
thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...