Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Brak tekstury w wyborze postaci konkretnej klasy i plci oraz w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem ze jak wchodze na konto to nie widac postaci kobiecej w klasie wojownika po wejsciu do gry to stoji wbity miecz w ziemie i nie moge sie ruszac . Nie wiem co sie stalo ani jak temu zapobiec kozystam z plikow serwerowych 2010 na polskim kliencie 2011 z edytowanym root i launczerem bez edycji locale_pl ze wzgledu na to by widziec stalki z niebieskiej stali.

prosze o pomoc

Opublikowano (edytowane)

coś masz z pc.

lub root z 2010 wgrałeś do root z 2011

 

root edytowalem z clienta 2011 wklejalem serwer info

kilkakrotnie przeinstalowywalem samego klijenta podejrzewajac wlasnie problem z plikiem pc ale nic nie dalo

ale idac tym tropem mozesz miec racje jak edytowac root 2011 pod swego serwa??

kiedy kozystam z programiku serwer info pojawia sie ten problem probowalem dostosowac lecz przy uruchomieniu pojawia sie komunikat bledu i metek sie wylacza

Edytowane przez raziel_79
Opublikowano (edytowane)

spróbuj zmienić zbroje ewentualnie fryzure

 

nie dziala nawet proba uruchomienia na kliencie 2010 nie przynosi zmian

byc moze cosik w bazie mysql jest uszkodzone lecz nie wiem gdzie szukac i czego

 

hmm problem jest juz na czystym serwerze postawilem na nowo i po uruchomieniu gry jest tak samo wiec cosik jest nie tak z plikami serwerowymi

Edytowane przez raziel_79
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...