Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]Nie mogę włączyć WarRocka


r3ddius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam problem, gdy wciskam " Game Start " to wyskakuje mi to :

 

xppudy.jpg

 

Wiecie o co chodzi?

Zbieram +

:)

Moderatorze, zdejmij troszkę ostrzeżenia, wtedy nie wiedziałem co piszę...

Opublikowano (edytowane)

Wyłącz Antywirusa , mi pomogło. :)

 

Jeżeli samo wyłączenie Antywirusa nie pomoże to od nowa zainstaluj WarRock'a i z'patch'uj go z wyłączonym Anty wirem :) .

To pomoże na 110% :D .

 

@edit. Nie rozumiem , w hobby masz napisanie "Zbieranie -" A w Sygnaturze zaś że Zbierasz + . xD . Wytłumaczysz to ? :D

Edytowane przez seb687

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Opublikowano

OK, temat do zamknięcia. :)

Zbieram +

:)

Moderatorze, zdejmij troszkę ostrzeżenia, wtedy nie wiedziałem co piszę...

Opublikowano

Wyłącz Antywirusa , mi pomogło. :)

 

Jeżeli samo wyłączenie Antywirusa nie pomoże to od nowa zainstaluj WarRock'a i z'patch'uj go z wyłączonym Anty wirem :) .

To pomoże na 110% :D .

 

@edit. Nie rozumiem , w hobby masz napisanie "Zbieranie -" A w Sygnaturze zaś że Zbierasz + . xD . Wytłumaczysz to ? :D

 

 

Co wy z tym reinstalem !!!!!!!!! Jak ktoś ma takie coś to znaczy że jego antyvir zabrał mu do kwarantanny pliki od WR i trzeba je przywrócić ;)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Co wy z tym reinstalem !!!!!!!!! Jak ktoś ma takie coś to znaczy że jego antyvir zabrał mu do kwarantanny pliki od WR i trzeba je przywrócić ;)

 

Może i jestem głupi , ale mi Avast "zjada" pliki poddane kwarantannie i odzyskać ich nie mogę ... ;x

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...