Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Eurogąbki na nk (Ulepszony sposób)


Majchel20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum

Dzisiaj chciał bym wam pokazać ulepszony sposób na EGB na nk wszyscy wiemy że polskie oferty na EGB nie są dodawane szybko.

Dlatego dzisiaj wam pokaże jak zarobić 140 EGB za jedną Ankietę/Rejestracje .

Zmienimy sobie proxxy na Amerykańskie wtedy będzie 3 razy tyle ofert co polskich.

Aa robimy to tak :

 

1. Instalujemy program Hide My IP (Link na dole tematu)

2.Uruchamiamy Hide My IP i wyskoczy nam okienko programu.

3.Klikamy w guziczek Hide My IP.

4.Czekamy aż się zmień .

5.Logujemy się na nk i cieszymy się większymi Listami EGB

 

6*.Aby przywrócić nasze Stare IP klikamy w programie Stop Hiding IP wtedy wszystko wróci do Normy .

 

 

 

Linki :

Hide my IP :  http://www.eprogramy.net/eprogramy/program/188 

+

10 minutowa skrzynka e-mail :  http://10minutemail.com
Generator osobowości :  www.fakenamegenerator.com/

 

 

UWAGA !!! WSZYSTKO ROBICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !

 

Zbieram -

sygnaavril.png

Sygnatura by Suffi_PL

 

minusy.png

 

 

Proszę o zdjęcie chociaż 10 % Będę bardzo wdzięczny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...