Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wystrzelic cały magazynek shota w 0.1s


SZefcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

znalazłem następny bug w cfg (to już jest gorsze niż hack ale go opublikuję np. żeby się pobawić na nierankingowych serwerach

z kolegami)

Niestety tak jak i mój poprzedni bóg trzeba włączać za każdym razem jak się wyjdzie z coda.

 

1. wchodzimy w nasz profil cod4.

 

2. kopiujemy z niego nasze cfg.

 

3. wklejamy je do innego folderu ponieważ z tym skopiowanym nie będziemy nic robić.

 

4. wchodzimy na cfg (ten który znajduję się w naszym profilu)

 

5. Kopiujemy ten kod na koniec naszego configu.

 

set raid_ultra_w1200 "+attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ;
+attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload ; +attack; -attack; weapnext; wait 2; weapnext; +reload; wait 2; -reload"
set wait "???????_????????_OFF"
set wait1 "???????_????????_ON"
set f1 "vstr wait1; bind mouse1 vstr raid_ultra_w1200; set toggle vstr f2"
set f2 "vstr wait; bind mouse1 +attack; set toggle vstr f1"
set toggle "vstr f1"
bind x "vstr toggle"

 

6. włączamy grę i gramy.

 

7. Gdy już wyłączymy grę wchodzimy do tego profilu co skopiowaliśmy nasz cfg o którym była mowa w punkcie 2 i 3.

 

8. Kopiujemy nasze cfg i wklejamy do naszego profilu.

 

 

Jeżeli chcemy znów to sobie włączyć robimy wszystko od nowa.

 

 

LEGENDA:

 

v = aktywacja/dezaktywacja skryptu

 

 

JAK TO DZIAŁA:

 

Jeżeli mamy włączony skrypt naciskamy PPM

w ciągu 0.1 sekundy wystrzelimy 7 naboi z shotgana

 

UWAGI:

 

Nie używać razem z:

 

~ 3x shots scripts

 

~ strafe scripts

 

~ działa tylko na tym shotganie co ma 7 naboi.

 

Testowałem to na PB ale bez aktualizacji i nawet nie było kicka.

 

przy zaktualizowanym PB nie ma mowy o banie ale może być kick

 

Niestety jak wejdziemy na serwer i zobaczy nas z tym admin najprawdopodobniej dostaniemy bana/kicka

 

Tu mały filmik przedstawiający ten skrypt.

 

4c3544-4.jpg

 

UPTADE!!!

 

w tamtym kodzie był błąd. przepraszam za problem

 

teraz należy skopiować kod na koniec

 

i na początku cfg znaleźć linijkę

 

bind MOUSE1 "+attack"

 

należy ją zastąpić ta linijką

 

bind mouse1 "vstr raid_ultra_w1200; wait; vstr raid_ultra_w1200; wait; vstr raid_ultra_w1200; wait"

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!

PS. Jeśli ktoś mi podeśle swoje cfg razem se skanem wkleję do niego skrypt i wyjaśnię jak to dalej robić.

szefmarcin.png

Opublikowano

Próbowałem, Próbowałem i nic nie zdziałałem. Nie działa, to chyba mój błąd :D:D Ale i tak masz + ;)

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

UPDATE

 

TAMTEN KOD BYŁ ZŁY TERAZ JEST POPRAWY I DODANA JESZCZE 1 INSTRUKCJA W KOLORZE CZERWONYM

@cisowy

 

daj mi cfg ze skanem to mogę Ci wkleić ten kod.

 

Pozdrawiam

szefmarcin.png

Opublikowano

daj mi na PW twoje cfg ze skanem. Wkleję Ci ten kod. Musiałeś czegoś nie wkleić ponieważ ten skrypt jest pisany prosto pod shotgana

 

upewnij się, że

 

~ aktywowałeś skrypt klawiszem "x"

 

~ zmieniłeś w cfg linijkę MOUSE1

 

~Nie masz żadnych innych skryptów takich jak. Strafe, 3x shots, Quick Scope,

 

jeżeli nie chce Ci się tego robić prześlij mi cfg.

 

Pozdrawiam

szefmarcin.png

Opublikowano

OK jak zrobiłem to po Update to wszystko ładnie, pięknie chodzi. Teraz biegam z shotgunem i wszystkich rozwalam 7 nabojami w 0.1 sek :D:D

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

oczywiście ten skrypt jest napisany dla zabawy. Pracuję już nad następnym skryptem ale nie ujawnię jaki to jest ;) jak mi się uda to opublikuję.

Pozdrawiam.

 

można jeszcze zrobić coś takiego do tego shotgana

ale to jest amatorski skrypt.

 

bind MOUSE1 "+attack; weapnext; wait 2; weapnext"

 

wtedy nie trzeba przeładowywać shotganem ale on działa tylko na ta broń dlatego tak jak napisałem on jest słaby.

szefmarcin.png

Opublikowano

ale nie wiem zbytnio do czego to sie wgl przyda ?

cały magazynek idzie na 1 osobe i za hwile brak ammo

lepiej już grać normalnie ...

ale dam ci + za robote

Obecny brak sygny :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...