Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przyspieszyc gry przegladarkowe


olek222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, chcialem sobie pograc na internecie , komputer nie jest z nasa :< gram w takie gry jak :

 

 

http://www.cda.pl/gry-online/99485f/SAS-Zombie-Assault-3

http://www.cda.pl/gry-online/1219d8/Bloodfield

 

to nie reklama

 

 

 

a zwlaszcza chcialem pograc w tą pierwszą :< ale tak tnie że się nie da, np klikam przycisk w przod sekundę to idzie mi 2-5 sekund :< (nie w sensie prędkosci tylko przycisk się blokuje) i nie umiem tego przyśpieszc w zaden sposób, proszę o pomoc :<

shoob.png

Opublikowano

1. poćwicz ortografie

2. nie wiem czy się da ale myślę że to przez słaby internet.

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

1. wskaż mi chociaż jeden błąd ortograficzny, jeżeli takowy jest, to przepraszam

2. to nie tylko takie gry, jak np. sciągnę grę flashową to też klatkuje, a internet mam 2,5 MB

@Down

Enterpol :>

shoob.png

Opublikowano

mi szybciej dzialaly gry przez przegladarke jak gralem w nie na google chrome a np; na operze czy mozilli chodzily o 20% wolniej

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Sorry, że się tak podczepiam pod temat, ale też mam 512Mb RAM i net 6Mb/s Neostrada TP i też mi się zwieszają gry. Mam najnowszego AFP i SFP karta graficzna Nvidia GeForce 6200 procek Intel Celeron 2,6GHz.

Opublikowano

To nei wina internetu, wbrew pozorom niektore flashowe gierki w przegladarce wymagaja dobrego komputera, musisz poczekac do pazdziernika.

everythingfou - sprawdź to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...