Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wycena]lwia zbroja 15% magia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1309910474-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910462-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910483-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910494-U105386.png

lwiaz.png

 

 

1309910504-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910451-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309910516-U105386.png

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

Nikt takiego badziewia by nie kupił.

No może jak wbijesz jeszcze 2k pż dodasz kd defa+4 i uchylenia+4 oraz wbijasz na +9 to może ktoś się zainteresuję.

 

Cena to myślę że za 5zł nawet nie sprzedasz.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nikt takiego badziewia by nie kupił. No może jak wbijesz jeszcze 2k pż dodasz kd defa+4 i uchylenia+4 oraz wbijasz na +9 to może ktoś się zainteresuję.Cena to myślę że za 5zł nawet nie sprzedasz.

 

 

Tego wszystkiego nie opłaca mi sie robić, na samo wkładanie kd + ulepszanie wyjdzie mi w grze tyle kasy dla marnych paru zł w rl?

Nie...wole już wyrzucić na ziemie i przeczekać 3 min.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

Jak grasz wojem, to zostaw sobie do pvp z surą bm, szamanami

 

To nie jest taki syf jak mówicie, to abs...

 

Po co deff do pvp z surą ? Może sura, szaman na hity w pvp leci ?

 

15% abs'u jest lepsze niż 1,5k pż...

 

Za pln nie sprzedawaj, sprzedaj za yang jak nie jesteś wojem.

 

Jak jesteś, to zostaw. Trudno się zbiera abs'y.

 

Pozdrawiam

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

Jak grasz wojem, to zostaw sobie do pvp z surą bm, szamanami

 

To nie jest taki syf jak mówicie, to abs...

 

Po co deff do pvp z surą ? Może sura, szaman na hity w pvp leci ?

 

15% abs'u jest lepsze niż 1,5k pż...

 

Za pln nie sprzedawaj, sprzedaj za yang jak nie jesteś wojem.

 

Jak jesteś, to zostaw. Trudno się zbiera abs'y.

 

Pozdrawiam

 

 

Super ale pvp liczy się dopiero 70+ to masz już stalkę.

A z tym pz to gówno prawda - pz przydaje się bardziej niż abs na magie.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Gdyby tą zbroję trochę Ulepszyć była by nie zła :) . Abs z pewnością bardziej przydaje się niż Pż , możesz mieć 20k pż - Co z tego jak Bm zabierze Ci ze sferki 8-9k i dalej to już wiadomo że resztą skillów Cię dobije (Mówię o 80lv+) A gdy masz dużo abs na magie to mając 10k pż Bm ze sferki Ci weźmie góra 3k Także Grając wojem zrób ją pro na pvp 26-64lv :D .

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Opublikowano

Zbrojka warta 0gr :P

Takie gówna to ja wywalam , tak jak upy wole pż bo pż daje coś do expa i nawet do pvp.Żebyś ją zrobił +9 z full kd i do tego z 2k pż to nawet 10zł w rl byś zarobił.Zamknijcie ten temat bo szkoda słów :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...