Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProszĘ O Pomoc Rejestracja Longjuyt2


Jasio33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko jak przepisać ten znaczek najprościej i jak go ściepać na pulpit bo jak go ściepuje to NIE JEST TO TEN SAM ;/ proszę o pomoc polecą 5

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Daje 5x 5 jeśli ktoś mi przepisze ten kod h ttp://top.longjuyt2.com/authcode.php

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Proszę o pomoc już mnie głowa od tego wszystkiego boli prubuje od 2 dni sobie zagrać

Nicku nic nie zdziałam pomieważ niemam czegoś tam językowego ściągnietego

A przez I E niby zrobił a konto nie działa tak samo jak Rejesteacja bez kodu

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Działa tu bug co na nl2 ?? z Internet Epplorer 7.0 bo widze że nikt na tym forum niejest zdolny pomuc

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...