Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Jak zrobić update SRXa do 1.320


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam ! w dzisiejszym poradniku przedstawię wam jak zrobić update SRXa od xsense żeby działał na wersji 1.320 ISRO.

 

1.LoginServer KOD

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

// PROJECT SRX

// HOMEPAGE: WWW.XCODING.NET

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

using System;

using System.Collections.Generic;

using System.Linq;

using System.Text;

 

namespace LoginServer.Global

{

public static class Versions

{

public static string appVersion = "0.0.1";

public static int clientVersion = 320;

}

 

public static class Network

{

public static string LocalIP = "";

public static bool multihomed = false;

}

public static class Product

{

public static string Productname = "SRXTREME";

public static string Homepage = "http://xcoding.net";

public static string Prefix = "[sRX]: ";

}

 

 

}

2.GameServer KOD

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

// Srevolution 2010 / 2011

// Programmed by: Team Srevolution

// Website: www.xcoding.net

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

using System;

using System.Linq;

using System.Text;

using System.Collections;

using System.Collections.Generic;

 

namespace Game.Global

{

public static class Versions

{

public static string appVersion = "0.0.1";

public static int clientVersion = 320;

}

public static class Product

{

public static string Productname = "SRXTREME";

public static string Homepage = "http://xcoding.net";

public static string Prefix = "[sRX]: ";

}

 

Wystarczy podmienić z folderze z SRXem i powinno działać cool.gif w razie problemów pisać w temacie a spróbuję to naprawić

http://www.speedysha.../Gameserver.rar

http://www.virustota...71c0-1313578845

Zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody mellow.gif

Edytowane przez Smalt
random.jpg

Opublikowano

Zmień kolor napisów bo tego szarego nie widać wcale.

A pozatym co to Srx ;D

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Witam ! w dzisiejszym poradniku przedstawię wam jak zrobić update SRXa od xsense żeby działał na wersji 1.320 ISRO.

 

1.LoginServer

 

wchodzimy jak ta ścieżka definitions/dataclass.cs i wklejamy to:

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

// PROJECT SRX

// HOMEPAGE: WWW.XCODING.NET

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

using System;

using System.Collections.Generic;

using System.Linq;

using System.Text;

 

namespace LoginServer.Global

{

public static class Versions

{

public static string appVersion = "0.0.1";

public static int clientVersion = 320;

}

 

public static class Network

{

public static string LocalIP = "";

public static bool multihomed = false;

}

public static class Product

{

public static string Productname = "SRXTREME";

public static string Homepage = "http://xcoding.net";

public static string Prefix = "[sRX]: ";

}

 

 

}

 

2.GameServer

wchodzimy jak ta ścieżka global/dataclass.cs i wklejamy to:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

// Srevolution 2010 / 2011

// Programmed by: Team Srevolution

// Website: www.xcoding.net

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

using System;

using System.Linq;

using System.Text;

using System.Collections;

using System.Collections.Generic;

 

namespace Game.Global

{

public static class Versions

{

public static string appVersion = "0.0.1";

public static int clientVersion = 320;

}

public static class Product

{

public static string Productname = "SRXTREME";

public static string Homepage = "http://xcoding.net";

public static string Prefix = "[sRX]: ";

}

 

Potem dodam link z gotowym srxem pod wersję 1.320 dla osób trochę nie kumatych cool.gif

pozdro

 

@UP

 

Mam problem z mianowicie zaraz Ci podam dlaczego mam błąd ? http://imageshack.us/photo/my-images/23/nmmmy.png/ co jest grane ?

Konto oddane !!

 

Opublikowano

To nie w sql :D zapomniałem napisać ze to jest dla osób które posiadają source code SRX blink.gif mój błąd

 

Oto link do GameServera i LoginServera proszę przetestować a przed podmiana zróbcie sobie kopie na wszelki wypadek laugh.gif

http://www.speedyshare.com/files/29905989/Gameserver.rar

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=483f132c6590bcfd3cbe1d4e24c9dd8dad5c8c3989a5fdf0af608cc3d08671c0-1313578845

 

podmieniamy pliki i odpalamy ;)

random.jpg

Opublikowano

chyba juz nie warto się bawić srx bo xsense skończył juz nad nim pracowac i teraz bedzie sie zajmował tylko Limexem

Opublikowano (edytowane)

no tak lecz zanim wyjdzie limex to trochę minie laugh.gif i na razie wszyscy bawią się SRXem

INFO@.

 

Są lekkie problemy z odpaleniem ponieważ jak używa się loadera nic się nie dzieje ;/ zaraz to spróbuję naprawić :)

pozdrawiam

 

Zła wiadomość@.

 

Joymax zmienił opcode w kliencie i niestety nie łączy moje patchu z sro_clientem.exe no i niestety nie można wejść do gry hmm..

i kod który był na xcodingu niestety nie działa ;/

 

Proszę o usunięcie tematu

Edytowane przez Smalt
random.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...