Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Awatar + Sygnatura = Limit + lub - x100


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

avatardnf.png

Tematyka: Muzyka klubowa, jakaś ładna kobieta. Najlepiej ze słuchawkami na uszach rozmazana i napajana muzyką clubową.

Wysokość: 120

Szerokość: 120

Napis/y: woytek - bez woytekPKS samo woytek w prawym dolnym rogu.

Kolorystyka: kolorystyka musi być żywa kolorystyka, coś jak awatar tego użytkownika żywe kolory ! :)

Dodatkowe informacje od zlecającego: Wysokość i szerokość podana, co tu więcej mówić.. Myślę że ktoś się podejmie i dostanie 100 limit + lub minusów. Postaram się dawać razem

ze znajomymi z forum. Jeżeli avatar wyjdzie na prawdę bosko, postaramy się o większą ilość.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

innet.png

Tematyka: Sygnatura, również z muzyki klubowej. Ładne kolory coś jak sygnatura mrpiotrka122 własna inicjatywa, żywe kolory.

Wysokość: 571

Szerokość: 200

Napis/y: Na początek napis woytek a pod nim skośny napis coś jak na forum [ i ] to napis: Music is my life, i love club music. miej więcej tak to powinno wyglądać

 

woytek

"Music is my life, i love club music

 

Kolorystyka:

Dodatkowe informacje od zlecającego:

Opublikowano (edytowane)

Sygnaturka :

 

sygna1r.png

 

Mniejsza wersja - ładniejsza

 

sygnaa.png

 

Jeśli się podoba , to dorobię avatar .

Edytowane przez VeCteR

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

woytek , ja nie mam pomysłu już na inną . Albo dorabiam tu avka i bierzesz , albo czekaj na inne propozycje od kogoś :P

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...