Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę się zalogować na konto żadnego gracza na moim serwie metin2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy prubuje sie zalogować na mój serwer metin2 pisze zostaniesz połączyny z serwerem i zaraz pisze błąd podczas łązenia się z serweremMam włączony serwer i gram na spol

Opublikowano (edytowane)

A co wyskauje ci w konsoli po uruchomieniu serwera?? Dobrze skonfigorowales portmapa i serwer? Ustawiles w virtual pc zeby adres czytalo z hamachi?

i jeszcze jakich plikow uzywasz i jakiego spol.

Edytowane przez kox95

2Ih6ff4.png

Opublikowano (edytowane)

A co wyskauje ci w konsoli po uruchomieniu serwera?? Dobrze skonfigorowales portmapa i serwer? Ustawiles w virtual pc zeby adres czytalo z hamachi?

i jeszcze jakich plikow uzywasz i jakiego spol.

 

Właśnie coś się stało bo nie pisze z 5-6 razy Operation timed out tylko... Jak bym pisał to by długo to trwało ale podam początek i koniec ostatniego zdania

początek : mv: rename

koniec: or directory

 

A i ustawiłem eby czytało z hamachi ! :angry: :angry: :angry: :angry:

 

O jakie pliki ci chodzi chodzi ci o pliki serwerowe bo jakie pliki serwerowe to zapomniałem a spol uzywam no z końcówką 100

Edytowane przez Dzemix34324
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Boze...

Jak tylko ty chcesz wejsc na serwer nie musisz portmapu odpalac na serwer wbijesz bez portmapu to takie male info dla ciebie jak chcesz zeby inni wbili wtedy wlaczasz portmap

a co do tego ze wejsc nie mozesz moze to wina ponga? albo Zapory systemowej zrob tak wylacz serwer wylacz zapore systemowa potem wlacz serwer i napewno zadziala jak zapora jest to blokuje i nie mozna czesto wbic na serwer :P

Edytowane przez Jojo1994
http://img545.imageshack.us/img545/4607/gm2l4n86gbkev.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...