Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam jakiejś fajnej gry


JasiuPL218

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłbyś napisać jaka ta gra ma być. Płatna/darmowa, 2D/3D, mmo, czy single player.

 

Niżej kilka darmowych gier MMO, które ci polecam:

 

- Rappelz

Dobrze rozbudowana gra mmorpg. W grze występują 3 rasy, którymi możesz grać! Możliwość wyboru 3 klas postaci. W grze występują 33 klasy postaci (nie to co w metinie - 8 :D). Pierwszą dostaje się od razu na 1lv, drugą wybiera się na około 10 lv, a trzecią na około 50lv.

Maksymalny level w tej grze jest różny - zależy jaką rasą grasz, ale maks. lv to około 150. Możesz mieć własnego "zwierzaka" (np. wilka, żółwia, orka, cerbera, dżina, białego smoka i wiele więcej...) , który będzie ci pomagał w walkach.

Gra jest w polskiej wersji językowej.

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=9Jml0sWfgeo

Strona główna:

http://pl.rappelz.gpotato.eu/

 

- Battleforge

Jest to gra strategiczna. Możliwość gry z przyjaciółmi przeciwko komputerowym graczom. Gra jest w języku angielskim, ale znajomość podstaw angielskiego wystarczy do zrozumienia większości tekstów.

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=4k9-KMrpefM

Strona główna:

http://www.battleforge.com/en/home/landingpage.bfg

 

 

- Black Prophecy

Kosmiczne MMO. Gra jest bardzo rozbudowana. Bierz udział w epickich bitwach kosmicznych. Gra jest w dostępna w języku angielskim.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=y8JSa-N-UbE&feature=player_embedded

Strona główna:

http://blackprophecy.com/

 

 

- APB reloaded

Można powiedzieć, że jest to GTA multiplayer. Możesz rozwalać samochody, zabijać ludzi, wykonywać różne misję itd. Ty wybierasz czy będziesz policjantem, czy kryminalistą.

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=Gv1-W9-Mwmo

Strona główna:

http://www.gamersfirst.com/age-gate/

 

 

Mam nadzieję, że któraś z tych gier spodobała ci się. ;)

Opublikowano

@JasiuPL218

Jeżeli jesteś POLAKIEM to pisz po polsku . Bo błędy * chodzi mi tutaj o składnię * które robisz są karygodne i niedopuszczalne . Nie jest Ci wstyd , że się ośmieszasz , przed innymi użytkownikami forum ?

Popracuj nad tym . Zgłoś się do jakiejś poradni etc.

 

@ TOPIC

Kolejny temat który założył jakiś niezbyt sprytny użytkownik (bez urazy) :

 

1. Podaj specyfikacje swojego komputera gdyż nie wiemy czy gry które nam się podobają "pójdą" na twoim sprzęcie ..

2. Napisz w jakie gry "lubisz" grać bo jedyne co zrobiłeś to "zhejtowałeś" parę tytułów i to wszystko .

3. Określ się czy ma to być gra płatna , czy darmowa , singleplayer czy mp etc.

 

 

Cóż może przeczytasz mój post i to zrobisz..

Teraz kilka tytułów które mnie urzekły i myślę , że są godne polecenia :

* KOLEJNOŚĆ PRZYPADKOWA *

 

1. Assassin's Creed - wszystkie części

Dlaczego ?

-Piękna grafika

-Ciekawa fabuła

-Innowacyjne rozwiązania

-Nutka historii

 

2. COD MW 2

-Całkiem ładna grafika

-Fabuła standardowa można by rzec nic nowego

- Śmierć ghost-a iście ujmująca , wzruszająca ( Ci co grali wiedzą o czym mówię )

 

3. Battlefield Black Ops 2

-Zabawny polski dubb ( Cezary Pazura etc.)

-Ładna grafika

-Sporo broni

-Zróżnicowane misję

-Bardzo dobry "system zniszczeń"

 

4. Prototype

-Alex Mercer i jego historia to po prostu strzał w dziesiątkę - bardzo ciekawa gra .

-Grafika ładna

-Dużo analogi między "Prototype" a "Assassin's Creed "

-Spore miasto

-Minusem może być to , że gra z tego co mi wiadomo jest tylko w wersji ANG.

 

5. Minecraft * to nie żart *

- Nieograniczone możliwości

- Niekończący się świat ^ ^

- Robisz tylko i wyłącznie to co chcesz .

 

 

6. Crysis 2

- Niewielkie zmiany w fabule ale zawsze - Prorok umiera :)

- Super grafika

- Minusem może być niewielka ( jak dla mnie ) ilość broni

- Drugim minusem może się okazać dosyć widoczna "liniowość" gry co nie było tak widoczne w części pierwszej .

- Warto bo Grafika i wszystkie efekty robią ogromne wrażenie .

 

 

7. Medal of Honor ( 2011 )

- średnia grafika jak dla mnie

- Fabuła jak w każdym FPS'ie

- Dosyć mała ilość broni

- Ale mimo wszystko warto bo gra się bardzo przyjemnie .

 

8. Risen

- Grafika bardzo miła

- Sporo broni etc.

- Fabuła też niczego sobie

- RISEN BYŁ PRZECIEŻ UWAŻANY ZA GOTHICA 4 ( kiedyś tam dawno temu .. ) WIĘC WARTO ! ^ ^

 

 

 

*Jeżeli nie odpowiadają Ci FPS-y to określ się jakie gry lubisz bo np. ja gustuję głównie w nich .

 

 

 

Jeżeli chcesz się odnieść do mojej wypowiedzi lub coś Ci w niej nie pasuję to proszę o konstruktywną krytykę a nie jakieś chamskie hejtowanie .

A i jeszcze jedno ( mam nadzieje , że nikt z administracji mnie nie skarci za to )

~TAK . Wszystkie gry były "pobierane na okres próbny" z internetu - tzn. "piraty"

 

http://www.cristgaming.com/pirate.swf

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

4367.jpg

33251.gif

10743.png

 

Każdy + motywuje do dalszej pracy !

Opublikowano

Najlepiej jak byś podał jakie lubisz gry. Typu Wojenne lub typu Strategiczne. Wtedy łatwiej będzie Ci się zdecydować i łatwiej będą mieli Ci którzy te gry Ci polecają.. : )

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

@x2

Ale nikt się nie czepia że nie używasz polskich znaków jak ,,ż'' lub ,,ń'' itp . tylko o to że twoje zdania są pisane w chaotyczny sposób , aha i napisałeś ,,DLA TEGO'' tak na przyszłośc to pisze się razem .Btw. W którym miejscu swojego posta Anonymous napisał że popełniasz błędy ortograficzne.?

Osoby które najbardziej szanuje na forum

Razor130

Muter81

Anonymous

Wrrr

CODER_BEST

xArtemzx

AdrenalinaPL

Liczę na -

:)

Opublikowano

CoD, LP2, Gta 4 jak już ktoś powiedział a jak chcesz internetówkę to nie wiem, bo ni wiem jakie gatunki gier MMO lubisz.

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

Mass Effect 2 :O Polecam

logo.png

Niedługo :P 1 Server Anty-MPC team :P

 

 

[HA]Fighter

[HA]JachuPL tak to on !

[GA]Arczi

[GA]Gregski

 

Zero Diablic itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...