Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Avatar + Sygnaturka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

sygnaturam.png

Tematyka:Wojna

Wysokość:Dowolna

Szerokość:Dowolna

Napis:Karolenko

Kolorystyka:Jak na wojnie :-)

Dodatkowe informacje od zlecającego: Fajnie by było aby na sygnaturze pojawiła się broń (okrwawiona) może być trzymana w ręce/kach a może leżeć przy trupie :)

avatardnf.png

Tematyka:Wojna

Wysokość: Dowolna

Szerokość: Dowolna

Napis/y:Karolenko

Kolorystyka:Pasująca do sygnaturki

Dodatkowe informacje od zlecającego:Brak ;d

sygnaturam.png

Edytowane przez Karolenko

eune

Opublikowano (edytowane)

Zajmuję się tym 1 dzień ( od wczoraj :P ) więc jest masakra ale póki co możesz poczekać jedynie na kogoś znającego się na tym ;p

 

karolenko.jpg

 

To jest ukryta treść, proszę

Nie wiem co jest z tą białą linią więc masz to samo z ramką ;p

karolenko.jpg

To jest ukryta treść, proszę

bądź

beznazwyib.jpg

To jest ukryta treść, proszę

 

to co wyżej ale widoczniejszy napis :

bezq.jpg

To jest ukryta treść, proszę

 

nie wiem dlaczego jest tu ten biały pasek.. na image ani w gimpie go nie ma :P wiem że b. prymitywna ale póki nie ma innych zrobiłem taką ;p

 

Sygnaturek póki co się nie podejmuję :P bo też wczoraj zacząłem a z tym więcej zabawy :)

Edytowane przez ConFesj0

Sygna By Me :p

xx.jpg

Opublikowano (edytowane)

@Up

A dało by radę zrobić sygnaturkę pod mojego avka?? chyba że zrobisz avka pod swoją sygnaturkę :D

Edytowane przez Karolenko

eune

Opublikowano

Masz tu klika avków, z innymi czcionkami i kolorami, wszystkie wykonałem ja:

 

karolenko1.png

karolenko2.png

karolenko3.png

karolenko4.png

karolenko5.png

karolenko6.png

 

 

Liczę na limit, i polecam się na przyszłość. :D Powiedz, która Ci sie najbardziej podoba. ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...