Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FooDCraft [ No-Wl ] [ No-Premium ] Freebuild No-Hamachi 20/7


sosna50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam..

Przedstawiam oto mój serwer MineCraft.

Zwierzęta: ON

Moby: Off

Piekło: ON

 

Miasto jest już dość rozbudowane..

 

Ip: 94.72.116.207

 

Zapraszam..

 

Uwaga!

 

W związku,że serwer jest nowy otwieram rekrutacje na moderatorów serwera..

 

Propozycję proszę pisać pod tematem lub na PW albo w grze...

 

Wiek:

Ile grasz w MineCrafta:

Wersja MineCrafta: Premium lub Pirat..

Doświadczenie:

Dlaczego ty:

Kultura do Graczy i Head Admina:

Edytowane przez sosna50
10301_1_.jpg
Opublikowano

Wiek:11. Ale jestem ogarnięty

Ile grasz w MineCrafta:4 Miesiące

Wersja MineCrafta: Premium lub Pirat..Pirat ale będzie Premium

Doświadczenie:Duże mam doświadczenie tak 9/10

Dlaczego ty:Chcę pomagać Graczom ,bo lubie i budować server

Kultura do Graczy i Head Admina: Jestem kulturalny dla Graczy bez żadnych przekleństw i wyzwisk.... I tak samo dla Head Admina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZbIeRaM +

35aa533c6c8648aa9ce0d18969e135fc.0.gif

Opublikowano (edytowane)

Wiek:13

Ile grasz w MineCrafta: parę miesięcy

Wersja MineCrafta: Premium lub Pirat.. Pirat bedzię Premium

Doświadczenie: Trochę mam ale nadal się szkole /

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty i lubię pomagać graczą nawet jako sam gracz.

Kultura do Graczy i Head Admina: Nie wale prosto z mostu ...tylko wstrzymuje swoje komentarze dla siebie

 

 

O sobie:

Mam na imię Alex i mieszkam we Włocławku .Jestem miły sympatyczny i mam super wyobraźnie .. Lubię budować fortecy w minecraft.

Edytowane przez alex2222
1377774857-U369478.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...