Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]Kanciasta-Przygoda[NO-WL]-[NO-PREMIUM]-[10 slotow :((]


Kondzik9325

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawdę polecam ten serwer, jest on wart przyjrzenia się mu, ponieważ:

- admin miły i ogarnięty

- działka na start za darmo

- ładny świat

- częste ewenty

to tylko część tego co daje ten serwer. Chcesz więcej? Zaloguj się na nim!!

Ten serwer wymiata! Inne po nim sprzątają :D

Opublikowano

BARDZO POLECAM SERWER !!!

 

Zalety :

 

- 0 LAGÓW!

- MILY ADMIN

- DZIALKA OD REKI

- FAJNA MAPKA

- FAJNI LUDZIE GRAJA / POMOCNI !!!

- SUPER BUDOWLE

 

 

Oby serwer istniał jak najdłużej !

 

Pozdrawiam Krzakero

Opublikowano

@REFRESH

Nie polecam serwer kosztuje 10 zl a vip 6 zl Porażka EPIC FAIL!

@REFRESH

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

@REFRESH

Nie polecam serwer kosztuje 10 zl a vip 6 zl Porażka EPIC FAIL!

@REFRESH

 

Przepraszam ale serwer kosztuje 30 zl i juz za 1 tydz bedzie 20 slotow i bede płacił 55zł i z tego co pamiętam to vip 6zl przelew a sms 12,30 .

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Opublikowano

Serwer mi się nie podoba 15 minut błagałem admina o działke a on się zajmował jakimś mostem

Sory byłem zajęty i sie nie patrzyłem na czat i prosze o wyrozomiałośc

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Opublikowano

UWAGA! TAKICH SERWEROW JEST MALO!!!

SERWER ZAJEBISTY! GODNY UWAGI! NAPRAWDE....

DUZO PIEKNYCH BUDOWLI :) SUPER

ZAPRASZAM NA SERWER :) SUper !

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

dacek nie zeszczaj się! Większość budowli jest skopiowana McEditem. Wbiłem na serwer i nie wiem gdzie mam iść. Jest tak dużo najebanych tych budowli z dirta i desek *szałasy z drabinkami*, ze nie wiadomo gdzie czego szukać. Admin nie reaguje na pytanie o działkę. Odradzam grania tam i nie srajcie że to serwer najlepszy na świecie itp. bo nie jest.

Opublikowano

dacek nie zeszczaj się! Większość budowli jest skopiowana McEditem. Wbiłem na serwer i nie wiem gdzie mam iść. Jest tak dużo najebanych tych budowli z dirta i desek *szałasy z drabinkami*, ze nie wiadomo gdzie czego szukać. Admin nie reaguje na pytanie o działkę. Odradzam grania tam i nie srajcie że to serwer najlepszy na świecie itp. bo nie jest.

 

Po 1 żadna budowla tu nie jest skopiowana McEdit po 2 zapoznaj się z serwerem to będziesz wiedział po 3 z desek jest mur a reszta z welny itd a z dirta sa domki graczy (nie moja wina) Ja nie reagowałem bo byłem zajęty dawanie działki innemu graczu i tyle z mojej stony.

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Opublikowano

 

  • xAuto(czy jakos tak)Plugin umozliwia rejestrowanie się i logowanie na serwie

POPRAWKA ! Nie xAuto , a xAuth .

 

2402078843.png

I Love This!

<3

Opublikowano

 

 

  • xAuto(czy jakos tak)Plugin umozliwia rejestrowanie się i logowanie na serwie

POPRAWKA ! Nie xAuto , a xAuth .

 

 

Wiem xD

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...