Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zmienić obrazek w menu logowania?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę właśnie zmienić obrazek w menu logowania ale nie wiem jak to zrobić. ( Dokładnie chcę zmienić to w kliencie EliteMt2 )

Opublikowano

Rozpakowujesz locale_pl tam masz folder ui a w nim

Pliki

login

select

serverlist

Jak wgrywasz nowe okno logowania pamietaj zeby miało nazwe taka samą np login.

 

Pisałem na szybko

Opublikowano

Rozpakowujesz locale_pl tam masz folder ui a w nim

Pliki

login

select

serverlist

Jak wgrywasz nowe okno logowania pamietaj zeby miało nazwe taka samą np login.

 

Pisałem na szybko

 

Nie ma locale_pl

Opublikowano

Nie ma locale_pl

To jest ukryta treść, proszę

poradnik :

To jest ukryta treść, proszę

jak rozpakujesz wchodzisz w source = locale= locale_pl = ui = login zmieniasz sobie na jakąś tapetke ps. zajrzyj do tego tematu bedziesz miał ładniejsze ;)

To jest ukryta treść, proszę

piorunj.jpg

Metal moim życiem

Opublikowano

UP@ czego kopiujesz wypowiedz .-.-.

Rozpakowujesz locale_pl tam masz folder ui a w nim

Pliki

login

select

serverlist

Jak wgrywasz nowe okno logowania pamietaj zeby miało nazwe taka samą np login.

to napisał powerade napisz coś sam -.- myśle że moja wypowiedź to rozwiązała.

piorunj.jpg

Metal moim życiem

Opublikowano

Rozpakowujesz Locale_Pl z folderu pack[/code] poradnik :

To jest ukryta treść, proszę

jak rozpakujesz wchodzisz w source = locale= locale_pl = ui = login zmieniasz sobie na jakąś tapetke ps. zajrzyj do tego tematu bedziesz miał ładniejsze ;)

To jest ukryta treść, proszę

 

Ten poradnik jest dosc trudny wiec nie skorzystam.

Opublikowano

Trudny to ty jesteś <_<

Nawet nie spróbuje tylko omg nie dam rady.

 

Rozpakowujesz locale_pl.

Przechodzisz następnie do

To jest ukryta treść, proszę

Szukasz pliku o nazwie login oraz select

 

Login odpowiada za okno z wpisywaniem passów.

Select odpowiada za okno z wyborem postaci.

 

Podmieniasz na swoje i pakujesz locale_pl.

Podmieniasz w pack i to cała filozofia.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Dobra już coś mam ale jeszcze nie całkiem.

 

Ok mam locale ale mam locale eix i epk które to ma być?

 

Jak to wypakować?

 

Pisze że nie da sie rozpakować.

Edytowane przez jano90000

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...