Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Rękawica złodzieja - nagroda z OX


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio na naszym serverze był OX. Wziołem w nim udział i wygrałem m.in rękawice złodzieja (chyba na 30 min). I teraz moje pytanie brzmi, : Czy jeżeli użyje rękawicy moge ją sciągnąć żeby czas nie leciał i potem np znowu załozyć? Info będe wynagradzał + lub - jak kto woli.

Opublikowano

Tak możesz to jest jak rękawica ze skrzyni ;)

Tylko ,że na 30 minut a nie na 3 godziny ;))

 

 

Dobra rzecz mieć taką rękawice do ściagania ;)

Sam taką miałem metin 1% zakładam 0% sciagam :)

 

I kamyk duchowy + ruinowa skrzynia ;)

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano (edytowane)

Tak bedziesz mogl...ja zawsze zakladalem pod koniec metka i po ubiciu zdejmowalemxD

Wtedy na dlugo starczy...tylko, ze ja mialem na 4 godz.

 

@edit

up szybszy

Edytowane przez Sivelt
Opublikowano

Przestancie gadac bzdury. Tej rekawicy sie nie sciaga po nacisnieciu znika i pojawia sie ikonka tak jakbys kupil w is . Wiem bo tydzien temu wygralem taka na ox na s2 i sam zobaczylem jak dziala.

94051081471225724789.jpg
Opublikowano (edytowane)

Te na 30 min sa jak te z item shopu wiec nie bedziesz mogl sciagnac =x=x=x

Licze na -

 

Bleh up szybszy :D pozdro

Edytowane przez kajcion

O.S.T.R & PIH & PEJA NAGRAJCE RAZEM

FAN POLSKEIGO RAPU

Zbieram-Daj - nie bądz żyła

satabplayer.png

 

Nowy serwer MT2 ! Zapraszamy.

2.png

1417252872.png

Pro Net F*CK It

Opublikowano

niestety chyba nie da się ściągnąć. Robi się tak jak PD, że zamienia się w ikonke. Bo zajmuje miejsce na buty wiatru i maske uczuć. Liczę na + pozdrawiam.

Combat 18.

Opublikowano

Możliwość kupienia Rękawicy na 30, 15 lub 7 dni. Jeżeli pochodzi ze Szkatułki, działa przez 3 godz.

Z Metina Tu-Young, Metina Jeon-Un działa na 3 godz. i można ją zdejmować.

 

 

By metin2wiki

 

Chyba w przypadku Ox nie da się zdejować

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...