Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zarobek na Tiveria


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam !!!!

W tym temacie dowiecie się jak zarobić yangi/ bryłki na serwerze Tiveria.

 

Potrzebne nam Będą:

1. Ekwipunek (najlepiej dla wojownika lub sury)

- Zbroja na lvl 26, 34, 42 +8-9 max pż +2000

- Miecz Pełni Księżyca +9 sr. powyżej 30

- Tarcza +6-9 z bonem Niewrażliwy na Omdlenia

- Bransoleta +6-9 z bonem max pż +2000

- Naszyjnik +6-9 z bonem max pż +2000

- Kolczyki +6-9

- buty +6-9 z bonem max pż +2000

 

Ale co później??

Jak już będziemy mięli takie eq to czas poświęcić trochę czasu na Exp.

Dobijamy lvl 35 (najlepiej robić wszystkie misje)

na 35lvl powinniśmy mieć zrobione wszystkie misje oprócz analizy biologa z zębami orka

a jak od około 30 lvl expiliśmy na orkach to powinniśmy też mieć kilka zębów.

Teraz odpalamy 2 tiverie i tworzymy nowe konto, logujemy się na nie i tworzymy postać obojętnie jaką która posłuży nam za shopa.

Przerzucamy zęby oraz wartościowe rzeczy które dropneliiśmy podczas expa i wystawiamy sklepik.

Wszystko się sprzedało ale co teraz?

 

Teraz się zaczynają 2 scenariusze a mianowicie:

1 scenariusz mamy powyżej 100kk

2 scenariusz mamy poniżej 100kk

 

Najpierw ten scenariusz gdzie mamy powyżej 100kk.

Teraz idziemy zrobić skille na P a mianowicie będzie to aura i berserk lub (jak gramy surą) Czarowane Ostrze i Czarowana Zbroja.

Ale nie starczy nam pieniędzy bo mamy 100kk więc wybieramy lepszego skilla czyli Aure a u sury Ostrze.

Robimy skilla na P...

Po zrobieniu skilla na P i jednego na g szukamy gildii z lvl mniejszym niż 15 abyśmy mogli tam oddawać expa...

Jeżeli znajdziemy to możemy wybrać 2 sposoby. :

 

1 sposób :

Expić na Bo / w świątyni i sprzedawać całego cennego dropa

 

2 sposób:

Bić metki.

 

Według mnie ten 2 sposób jest lepszy więc go opisze..

Na 35 lvl idziemy do m2 i szukamy metinów ciemności oraz metinów zazdrości.

Po ok. Godzinie powinniśmy mieć powyżej 5 kamieni dusz +3 oraz kilka cennych rzeczy z dropu .

Teraz idziemy do Doliny orków w lewy dolny róg mapki koło Groty Wygnańców do sury i u niego ulepszamy kd na +5 ( jedno ulepszenie kosztuje 2kk)

jeżeli uda nam się ulepszyć z 5 kd z 2 -3 na +5 zarobimy ok 300-500kk . I to na tyle

 

Teraz omówmy ten scenariusz gdzie nie mamy 100kk.

Ta sprawa wydaje się że jest utrudniona lecz nie jest tak źle jak mamy ok 50kk to możemy kompromitować i zrobić skilla na g5-7 i różnica nie będzie ogromna.

Lecz jeżeli chcemy zarobić to powyżej 100kk na skilla na P to musimy znaleźć gildię i początkowo zarabiać sposobem 1 czyli bić na Bo lub w świątyni.

 

Mam nadzieję że poradnik się przyda większości graczy serwera.

Liczę na + za starania i proszę napisać co zrobiłem źle i co do poprawy napewno wysłucham.

 

 

@edit: Starałem się jak mogłem i nic nie skopiowałem z innego forum a sposoby działają i przynoszą korzyści bo sam z nich korzystam.

Edytowane przez *PornoBoy

Piszę poprawnie po Polsku !!!

 

mca.png

Opublikowano

Fajny tutorial przyda się...

Też używam tego sposobu on działa !!!!

Piszę poprawnie po Polsku

 

 

sygnawojownik.png

 

Gram Na AquilaMT2

 

Nick: Kenal

Królestwo: Jinno

Gildia: Brak

Opublikowano

To nie jest tut, każdy wie by zarobić na hard serwach wystarczy bić metki lub dropić ulepszacze.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...