Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Wymiana woj S1 31lv


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! Mam dylemat , jak zawsze xD Chcę się zamienić z kolegą kontami tzn ja dam mu 107lv na EliteMT2 wypasione eq do expa,pvp oraz wojen za 31lv za S1 , to eq tego 31lv:

Tygra+9

Fms+7 śr. 23 śr. um -5

zelek+7

skórzane kozaki+2 ;p

bojowa+7

i takie tam bizu

+ 51KK na koncie

 

Skile:

Aura -M1

Berek - 0pkt

Cięcie - 1pkt

Sarża -1pkt

Wirek - 11pkt.

 

Niestety bez konia..

 

Jak ktoś będzie odp. to jak ktoś wie niech napisze ile chodzi medal na S1;p

 

POLECĄ PLUSY!

assasinsygna.png

 

Sygnatura by JAAAA xD

Opublikowano

znaczy się, priv to tylko priv. nigdy nie wiadomo kiedy będzie off.

ja tam bym się wymienił, bo na plu masz pewność grania, a nawet nie takie złe eq.

Opublikowano (edytowane)

Ja bym się wymienił

 

Wbiłem 105 lvl na Elite, Pandora, Dragon w 2 godzinki... Dzięki neo ; >>

 

Więc sam widzisz ,że lepiej wymienić przynajmniej eq masz już na tego dropka ;)

 

51kk - Starczy Ci na jakieś 5 medali ;> Pójdziesz na BO dropniesz sobie coś. Jakiś ząb to znowu sprzedaż i bedziesz do przodu 3 medale ;>

 

 

WYMIENIAJ !

 

 

@Edit

 

Pamiętaj aby dał Ci emaila lub aby zaakceptował zmianę.

 

;>>>

Edytowane przez Szlagaag

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano (edytowane)

Dzięki , dostajecie po plusie:)

Czekam na dalsze odp. ale raczej się wymienię..

 

@UP o emailu mi już powiedział dawno , że da;D

Edytowane przez L0rd3k
assasinsygna.png

 

Sygnatura by JAAAA xD

Opublikowano

Ja radze wymienić . :)


1)R3SPecT ma zawsze racje
2)Jeśli uważasz że R3SPecT nie ma racji, popatrz na 1 pkt
3)Jeśli twoje zdanie jest podobne lub takie same to R3SPecT i tak ma racje ;)

Opublikowano

jeszcze ja się wypowiem. spróbuj sobie pomyśleć. Priv postać warta 10 zł pl tylko 31 lv a już warte z 20 . dobrze, że ze znajomym a nie jakimś kolesiem co oszuka. ok teraz do zamknięcia ^^

Combat 18.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...