Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Prośba o sygnature i awatar. ;)


Barnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

sygnaturam.png

Tematyka: Bam Margera deskorolka

Wysokość: max

Szerokość: max

Napis/y: napis DSK ALL DAY !!! I mój nick

Kolorystyka:

Dodatkowe informacje od zlecającego: prosiłbym o sygnaturę z Bam'em Margerą w kolorach rasta znaczkiem firmy element i PlanB mój nick i napis DSK ALL DAY !!! z góry dzięki za ładną sygne limit plusów/ minusów.

 

 

avatardnf.png

Tematyka: Bam Margera deskorolka

Wysokość: max

Szerokość: max

Napis/y: mój nick i DSK ALL DAY !!!

 

jeżeli będzie gotowa kontakt tu pw i gg 802896. pozdrawiam ;d

Kolorystyka: Rasta

Dodatkowe informacje od zlecającego: chyba brak uwag ładną twarz Bama poproszę;d

Edytowane przez Barnej

Combat 18.

Opublikowano

wytłumasz jaśniej co ty chcesz tego kolesia Bam Margera z deską ?

czy albo tego kolesia albo deske ? bo nie kapuje xD

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

takie coś jak nie to podaj jakis konkretny render/stock tego kolesia bo nie mogłem znaleść

 

barnej.png

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

ładne ;d a móglbyś zrobić coś bardziej widocznego ? w stylu że bama widać lepiej coś podobnego ale w kolorach takich mniej zlewających się ;d ?

Combat 18.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...