Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Strafe Script! HIT!


SZefcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

mam dziś dla Was strafe script :) To nie jest fake, akurat mój działa.

 

otwieramy nasz cfg i wklejamy poniższy skrypt

seta strafe1 "cl_yawspeed 100;+sprint;+forward;wait 15;+moveleft;+left;wait 30;cl_yawspeed 300;wait 35;+gostand;-gostand;vstr strafe2"
seta strafe2 "wait 20;cl_yawspeed 50;-left;wait 150;-forward;-sprint;-moveleft;cl_yawspeed 140"
bind MOUSE5 "vstr strafe1"

 

oczywiście zamiast "MOUSE5" może być inny klawisz.

 

teraz wystarczy, że będziesz biegł (polecam bez sprinta) naciśniesz MOUSE5 i masz strafe jumpa :)

 

po polsku pisząc dalej i wyżej skoczysz

 

Teraz nie będziesz miał problemów z wyskoczeniem na mapę lub różnorakimi glitchami.

 

Pozdrawiam i zachęcam do testowania :)

 

UWAGA.

 

~Żeby skrypt działał poprawnie trzeba się troszkę z nim oswoić. Trzeba poćwiczyć z 15 minut.

 

~Nie wiem dlaczego ale na laptopie gdzie mam XP skrypt mi nie działa. Nie powinno tak być ponieważ cfg nie ma nic Windowsa.

 

Dlatego proszę aby ktoś kto ma XP spróbował i mi napisał czy działa.

szefmarcin.png

Opublikowano

niemozliwe, ja odczułem dużą różnice. Glitche i bugi które wcześniej sprawiały mi problemy teraz już są łatwe. Nie jest to duża odległość ale dużo pomaga :)

szefmarcin.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...