Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO]Za niedługo bedzię Famas Retail


KoxPejaKox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Postponed to the end of month Famas Retail. Przeczytałem na facebook'u G1.

 

Nie wiem co znaczy dokładnie, ale myślę ze za niedługo bedzię famas retail.

 

 

SS: wycięty

 

 

sad123.png

 

Edytowane przez KoxPejaKox
10pu0d4.png

Opublikowano

Jezeli to prawda to bardzo sie ciesze..

Duzo osob czeka na wlasnie tego retaila ;)

Dzieki za info leci -.

Mysle ze bedzie duzo famasow w Warrocku :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie ty żeś to przeczytał, bo na fb nic takiego nie widzę. Daj ss'a z tym wpisem na fb.

 

@edit na tym profilu będą chyba wstawiać kod do famasa retail a nie będzie promocji, ale nie jestem pewien na 100%

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

na fejsie takie cos jest pod koniec miesiaca ma byc zaraz wrzucę ss

 

nie chce mi wysłac ss;/ bład nawet na IShack... zobacz dokładnie na fejsie "G1Warrock w wyszukiwarce wklep:) i masz tam oficjalna strone i wszystko tam pisze;)

szgna2pac.gif

Opublikowano

aha i daja promocode itp? pisali o retailu na AI? był teraz o famasie to pewno bedzie...podaj mi informacje których teraz wykorzystujesz ze profil na FCB jest fałszywy? dopiero gdy zobacze to na włąsne oczy zgodze sie z twoja odpowiedzia..

szgna2pac.gif

Opublikowano (edytowane)

Jesteś śmieszny. Proszę bardzo to jest oficjalny profil GamersFirst:

https://www.facebook.com/G1WarRock?ref=ts

 

Skad wiedzieli o AI_AW? Ogłoszenie że AI_AW będzie było na forum tydzień przed jego wyjściem. Kolejny dowód?

Wejdź na stronę: http://www.gamersfirst.com/warrock/ i zobacz na zakładkę "Follow Us" i kliknij ikonkę "Facebook" i zobaczysz gdzie Cię przekieruje. Dziękuję, dobranoc.

Edytowane przez weedsmoke
Opublikowano

Dziękuję za info .

Pozdrawiam wszystkich którzy kupują ten szajs :)

Jeżeli jesteście takimi neptykami i tyle kasy na gre tracicie ( taką słabą jaką jest warrock )

 

:)

+ czy tam - dla autora tematu :)

4367.jpg

33251.gif

10743.png

 

Każdy + motywuje do dalszej pracy !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...