Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][ZGŁOSZENIE] Sygnatura+Avatar


Astralnorde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam prośbę o sygnature oraz avatar.

 

Avatar

Tematyka:Kawałek wycięty z sygnatury czyli twarz

Wysokość: Obojętne tylko żeby się zgadzała do wymagań mpcforum

Szerokość: Tak jak wyżej

Napis: Astralnorde

Kolorystyka:Jak wy chcecie tylko aby miało to jakiś sens;]

Dodatkowe informacje od zlecającego:Za dobre propozycje plusy lub 5-tki (:

 

Sygnatura

Tematyka: Ezio z Assasin's Creed II.

Wysokość: Maksymalna 200 px.

Szerokość: Maksymalna 800 px.

Napis: Astralnorde

Kolorystyka: Tak samo jak przy avatarze czyli zależy od was tylko żeby miało to sens

Dodatkowe informacje od zlecającego: Tak samo jak przy avku (:

Opublikowano

Ogólnie to nie zajmuję się grafiką, ale coś mnie tak dzisiaj złapało by spróbować.

To moja 1 praca.

 

Sygna:

assassind.png

 

Avek:

assassinavatar.png

 

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, czy jest sens bym się w to wkręcał :P

 

@edit

wow, naprawdę ? :O

Hmm dzięki za motywację

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Praca mitzera dobra, lecz napis do dupy. Spróbuj skądś ściągnąć czcionkę Assasin Creed ( jeśli takowa istnieje ).

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Zobacz może to

 

assasinu.png

 

Mi się podoba a i czcionke z Assasina masz na niej xD

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

@Mandara Ale się napracowałeś co nie? Wyciąłeś napis, ze skalowałeś i dodałeś tylko napis ... -.-

Opublikowano

hahah wyciełeś napis? pozdro pobrałem czcionke lamko ;)

po 2 to nakładałem tekstury i wtapiałem render ;) poprostu zazdroscisz ze moje prace są lepsze i tyle

a powiedz jak ty sie napsacowałes wkleiłes render na gotowe tło

 

@A wgl prosisz zeby ktoś robił ci sygny a ty sam robisz jakieś badziewne innym

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

@Up

Praca jest prześwietlona i oryginał wygląda dużo lepiej.

A tak po za tym to wcale nie robisz super sygnaturek więc lepiej czytaj tutki, a nie za zlecenia się bierz -,-

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

ja jestem początkujący a ty może jesteś zajebisty ? pff spójrz na swoje prace ;) a dopiero oceniaj inne

 

PS. ja przynajmiej robie swoje a ty tylko chcesz zeby ktośrobił jak zazdrościsz to pisz wprost ;>

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

@Up

Chyba jednak nie widziałeś moich prac x.x

 

Zrobiłem ponad 30 zleceń, więc nie wiem o co chodzi.

 

Zazdrościć nie ma czego :)

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

spoko nie ma za co my z Mitzerem sobie wyjaśniliśmy już i jest zgoda ;)

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...