Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

prosze o wycene konta s11 prosze nie usuwać !


BliF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

40 zl nie wiecej za slabe , na alegro chodza 200 za 150

Nigdy nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

akurat podawalem ci z s7 ceny jak bylya konta z top 100

 

a ty masz konto top 170 wiec bardzo nisko w rankingu wiec duzo nie dostaniesz za takie konto jak na serwie sa konta duzo wyzej niz twoje dlatego cena bedzie mala za takie konto

Nigdy nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano (edytowane)

hahah na ja na s4 mam 58lvl i miałem 68% klasera a teraz 62lvl i 78,98%klasera xD

Sprzedawaj!

Edytowane przez El'Gohan
Opublikowano

to sprzedaj jak ci tyle daja bo to duzo jak za takie konto

Nigdy nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

To nie jest krytyka xoxo, tylko ujawniam glupote autora. Tak sie konczy uzywanie slow ktorych znaczenia sie nie zna

nie bądz cham, daj minusa -----

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...