Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Zrobi ktoś sygnaturkę :)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobi mi ktoś Sygnaturę :)?

Z moją nową postacią. Ja mam tam screena.

Chciałbym tylko mieć napis okrzemka.. Z lewego dolnego roku jakoś mniej więcej.

 

Jakoś się jeszcze zgadamy ;)

Chętni pisać, nr. GG : 21873007

Czekam.

 

okrzemka

29369.png Left 4 Dead PLAYER [X]

5390.png Counter Strike (1.6/CZ/S) PLAYER [X]

23227.png Tibia PLAYER [X]

14119.gif 100% Hacków/Botów

blue-cookie-cookie-monsta-cookie-monster-cookies-front-army-Favim.com-58031.jpg

 

Mój Regulamin:

  • 1.
    Pisz proszę poprawną polszczyzną


  • 2.
    Nie pisz do mnie skrótami typu [sB,BD,CB,TB], to strasznie mnie irytuje


  • 3.
    Naucz się kropek i przecinków!

 

Opublikowano

No, tak myślałem..

Ale mniejsza! Ktoś chętny? :/

29369.png Left 4 Dead PLAYER [X]

5390.png Counter Strike (1.6/CZ/S) PLAYER [X]

23227.png Tibia PLAYER [X]

14119.gif 100% Hacków/Botów

blue-cookie-cookie-monsta-cookie-monster-cookies-front-army-Favim.com-58031.jpg

 

Mój Regulamin:

  • 1.
    Pisz proszę poprawną polszczyzną


  • 2.
    Nie pisz do mnie skrótami typu [sB,BD,CB,TB], to strasznie mnie irytuje


  • 3.
    Naucz się kropek i przecinków!

 

Opublikowano (edytowane)

Okej, nigdy się tym nie ineteresowałem, więc dodam screena na imageshack'a.

Oto on:

http://imageshack.us/photo/my-images/40/sygnaturatibia.png/

Sory, że w linku - ale jakoś nigdy nie wstawiałem obrazków na forum :D

I sobie z tym nie radzę.

Ogólnie, krótko na temat :

 

Napis: okrzemka

Gdzie ma być umieszczony napis?: w lewym dolnym rogu, bądź w prawym górnym rogu. (jeszcze się dogadamy)

Jakiego koloru ma być napis?: najlepiej szarego, bądź morskiego.

Jakieś uwagi co do obrazka?: chciałbym, jeśli to możliwe.. Chciałbym, żeby obrazek był lekko zaokrąglony na rogach, żeby miał efekt 3d.

@Edit:

Mam też drugą sygnaturkę, tylko trzeba dodać jej jakieś tło!

Tutaj zamieszczam link do niej :

http://imageshack.us/photo/my-images/853/sygnatural4d.png/

 

Z Góry dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez okrzemka

29369.png Left 4 Dead PLAYER [X]

5390.png Counter Strike (1.6/CZ/S) PLAYER [X]

23227.png Tibia PLAYER [X]

14119.gif 100% Hacków/Botów

blue-cookie-cookie-monsta-cookie-monster-cookies-front-army-Favim.com-58031.jpg

 

Mój Regulamin:

  • 1.
    Pisz proszę poprawną polszczyzną


  • 2.
    Nie pisz do mnie skrótami typu [sB,BD,CB,TB], to strasznie mnie irytuje


  • 3.
    Naucz się kropek i przecinków!

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...