Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][ZGŁOSZENIE] SYGNATURA i AVATAR.


Vestos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
sygnaturam.png

 

 

Tematyka:Chodzi mi bardziej o twarz piosenkarza Peij) Jeżeli ktoś go nie zna niech wpisze tak w google Peja. :).

Wysokość: (Średnia)

Szerokość: (Średnia)

Napis: (Pochyły Napis)

Kolorystyka:Czerwony, Czarny,Szary.(Kolorowy ;) )

Dodatkowe informacje od zlecającego:

 

avatardnf.png

 

 

Tematyka:Peja Twarz.

Wysokość: (średnia)

Szerokość: (średnia)

Napis: (Bez)

Kolorystyka:Kolorowa

Dodatkowe informacje od zlecającego:

 

Moj drugi temat do usuniecia!

 

NEW TEMAT TO TEN! TU PISAĆ WSZYSTKIE POSTY ITP! :)

asdby.png

 

Mnie to wali ,czy dasz mi tego + czy nie. Ważne ,że pomogłem.

Opublikowano

Mogę i soory za poprzednie :) Z góry dzięki. A i dodam żę pierwsza osoba która mi zrobi avka i sygne dostanie 10+. Z góry dzięki. Pa :)

asdby.png

 

Mnie to wali ,czy dasz mi tego + czy nie. Ważne ,że pomogłem.

Opublikowano

trzym jeszcze to

 

Sygna

asdby.png

 

Avek

fcg.png

 

Jak sie nie spodoba to juz nie wiem co chcesz ;d

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...