Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NieMaLipny Survival w 100% bez plunigów


PerfectWordlMt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjec.png

 

Serwer: Dedykowany

Adres IP: 195.117.191.205:12345

Administracja:

-Michal97

-Mecenas21

-XxpanpekalxX

noweinformacje.png

 

Moby: on

Zwierzęta: on

Lagi: on moga byc

Pvp: on

wl: off

 

10 slotów 0 pluginów

 

Serwer dopiero się rozwija ale myślę że, będzie nam się razem przyjemnie grało :D

Sprzęt:
ram: 4gb
procesor: 3,9x4
internet: 25mb

Opublikowano

Lol... pvp off, no i nie ma prawdopodobnie cubodow... jak ktoś znajdzie twój dom to go nie możesz obronić... bo pvp off

21ca0r4.jpg

Opublikowano

Lol... pvp off, no i nie ma prawdopodobnie cubodow... jak ktoś znajdzie twój dom to go nie możesz obronić... bo pvp off

 

 

pvp on

 

 

mam pytanie ktory plugin odpowiada za reje

Opublikowano

@UP W takim razie serwer no-hamachi a nie dedykowany.

 

Czy nazwa w temacie jest dobra ? Czy powinno być NieMaLipy ?

 

 

i tu nie masz racji serwer jest na vps ale jak offne puuty to serwer tez off jutro zrobie to

Opublikowano

Czy pan jest kuamty klika się w putty jak chcesz by serwer bez twojego kompa chodził CTRL AD jednocześnie i jest gites malines kumisz ?

a jak chcesz przywrócić proces to wbijasz w screen a potem screen -r kumisz ? a teraz mi odpalaj bo ja kurfa chce grać

Opublikowano

Znowu off, ja pier... zróbcie coś z tym, i najlepiej dodajcie plugin cwk, bo dzisiaj ladnie pookradali... I mnie, i kolegow, i innych graczy...

Opublikowano

Haha off na 5 dni, człowieku weź sie walnij w łeb jak można robić reklame a nagle pisać, że off na 5 dni. Beznadzieja!

sygna max 800 x 200

Opublikowano

Analfabeta pieprzony na dodatek, nie ogarnia serwa w ogole, jest niemily i w ogole. Nawet sie wchodzcie na tego serwa bo nie warto...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...