Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto wie o co chodziło z "Tam było słychać strzały!"?


Nanomix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Oczywiście żeby nie było nie domówień wytłumaczę wam o co dokładnie biega. Minowicie kiedyś była moda na youtube o pisaniu komentarzy w stylu "1:22 słychać strzały!" i chciałbym się dowiedzieć z czym mają związek tego typu komentarze. Np: z filmem takim i takim, Grą taką i taką itd. Wiecie o co mi chodzi. Temat jak najbardziej nadający się do dyskusji, a więc do dzieła. Liczę na szczere odpowiedzi :). A jeśli nie znacie odpowiedzi na, to pytanie przynajmniej napiszcie swoją propozycję co mogło te diebelskie komentarze wywołać.

 

Pozdrawiam Nanomix!

Czego człowiek nie robi ze złości...

674c8z.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpanuje. Dajcie +

Weteran
Opublikowano

Ma to zwiazek z katastrofa smolenska , kiedy zostal nagrany film przez kapiow gdzie w pewnym momencie bylo slychac strzaly.

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

To się wzięło z tego ruskiego filmu na którym widać rozpierdolonego tupolewa kaczyńskiego. W pewnym momencie jakaś opona pękła czy coś w tym stylu i ludzie pisali, że xx:xx słychać strzał.

RAsfepN.png
Opublikowano

Aha dzięki. odp jest jedna a mam tu 3 różne. Pozdro ;p

Czego człowiek nie robi ze złości...

674c8z.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpanuje. Dajcie +

Opublikowano

Ktoś nagrał film pod Smoleńskiem chwile po katastrofie i tam było w 1:22 minucie słychać strzały, stąd to się wzięło :D

Opublikowano

to był tylko przykład ;o

Czego człowiek nie robi ze złości...

674c8z.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpanuje. Dajcie +

Opublikowano

Jak już pisali, nawiązuje to do katastrofy smoleńskiej.

Raczej to nie strzały tylko tak jak Osama pisał (nie bin Laden) pewnie opona pękła i huk jak wystrzał ;)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

W tv gadali - po katastrofie było słychać strzały ...

 

Ta, strzały, chyba martwego kaczora z dupy. To nie był strzał tylko huk wybuchającego czegoś, np nagrzanej opony.

RAsfepN.png
Opublikowano

Więc mam 2 opcje do wyboru: ludzie poporstu cytują czyjąś część dialogu z TV albo cytują komentarz jednego z użytkowników YT. Tak?

Czego człowiek nie robi ze złości...

674c8z.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpanuje. Dajcie +

Opublikowano

Ta, strzały, chyba martwego kaczora z dupy. To nie był strzał tylko huk wybuchającego czegoś, np nagrzanej opony.

 

Idz na badanie sluchu boś głuchy ... Na pewno nie opona , ktora jest bardzo gruba ;). To nie opona z samochodu czy roweru.

 

 

@ TOPIC

 

Te strzały dotyczą filmiku nagranego przez Ukrainca bedacego swiadkiem katastrofy samolotu w Smolensku.

jqeuR.png

Opublikowano

Te strzały dotyczą filmiku nagranego przez Ukrainca bedacego swiadkiem katastrofy samolotu w Smolensku.

No fakt, to pewnie prawdziwe strzały. Pewnie kaczor sam sobie w łeb strzelił, żeby zrobić moherowym beretom na złość.

RAsfepN.png
Opublikowano

No fakt, to pewnie prawdziwe strzały. Pewnie kaczor sam sobie w łeb strzelił, żeby zrobić moherowym beretom na złość.

 

Czy gdzieś tak napisałem ? Nie, za to ty pewnie byłeś tam na miejscu i wszystko widziales pro mastahu co nie ?

jqeuR.png

Opublikowano

Tak jak Osama mówi - opony wybuchały. Albo możliwe jest jeszcze, że pod wpływem temperatury amunicja z pistoletów agentów BOR'u zaczęła wybuchać.

Nie doszukujcie się tam jakiś teorii spiskowych kurwa.

 

 

Te strzały dotyczą filmiku nagranego przez Ukrainca bedacego swiadkiem katastrofy samolotu w Smolensku.

Weź wyjdź kurwa. Koleś stał obok tej brzozy i widział jak samolot się o nią rozbija. Nie był świadkiem, tylko szybko przybył na miejsce katastrofy i nagrał filmik.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM

Sądzę że chodzi o to (nie o filmik lecz jego sens czy jak to tam się mówi ^^) Słychać niby strzał...

Do was tam na górze brak mi słów...

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

Ta, strzały, chyba martwego kaczora z dupy. To nie był strzał tylko huk wybuchającego czegoś, np nagrzanej opony.

 

Tego to już nikt nie wie .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Ty zapewne wiesz.

 

@top

Tak smoleńsk kurwa! tego mi brakowało! 1:22 słychać strzały

To wszystko przez tuska, plagi egipskie, trzęsienia ziemi, wykolejenie pociągu, powodzie, sztormy, huragany i nieurodzaj na polach.

Jak żyć panie premierze?! Jak żyć!

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Więc sprawa jest prosta. Na terenie katastrofy w smoleńsku było "słychać strzały" i to zapewne te dwa słowa stały się nowym internetowym memem. Tylko tyle chciałem wiedzieć. Pozdrawiam wszystkich którzy chcieli poświęcić swój czas na pisanie odpowiedzi. B)

Czego człowiek nie robi ze złości...

674c8z.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpanuje. Dajcie +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...