Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[info]Międzynarodowy Dzień Młodzieży - Metin2 Happy Hour & Wakacyjny Drop


EmpiUfo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Twoja siła i waleczny duch doprowadziły Cię do zwycięstwa w wielu bitwach, a Twoje czyny jako poszukiwacza przygód, są znane wielu.

Życzymy Ci dalszego wykorzystywania tej młodej energii w walce, a także zapraszamy do świętowania z nami Międzynarodowego Dnia Młodzieży!

Zdobądź przy okazji w prezencie trochę cennych przedmiotów oraz więcej Smoczych Monet w trakcie trwania Happy Hour!

 

Bogowie przesyłają swoje dobre życzenia

 

Międzynarodowy Dzień Młodzieży dostarcza łaskę Bogów Smoków prawdziwym bohaterom:

 

* Zdobądź upragnione Zwoje Błogosławieństwa w piątek, 12 sierpnia od godziny 20:00 do północy,

* Zdobądź przewagę dzięki rabatowi podczas trwania Happy Hour i zyskaj 20% więcej Smoczych Monet w sobotę, 13 sierpnia od godziny 20:00 do 22:00,

* Zanurz się w zażarte potyczki podczas trwania Happy Hour i zgarnij unikatowe Skrzynie Heksagonalne.

 

Przygotuj się na przygodę!

 

Twój Metin2 Team

info z boardu ;)

@edit

napisze tak przy okazji na arkantes dzisiaj ox (3rundy)godz 19 ;)

 

 

@edit 2

55663088765381775683.jpg

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

@up

Pomocnik Zdarzeń, Róże itp. Z nich lecą ku, bodzie, fasolki zen, sztabki itp.

 

Dzięki wielkie. Wejdę dzisiaj.

61250135649803357867.png

Mam wyjebaną sygne!

Opublikowano

@JaTuTylkoStoje

Róże etc. są po 300k. 28kk starczy Ci na trochę.;D

Przy odrobinie szczęścia dużo zarobisz.

61250135649803357867.png

Mam wyjebaną sygne!

Opublikowano

chłopie wielki + :) !! bylem dzis na forum metin2 ale k... tego nie widzialem a tak to uratowales mnie ! ta informacja jest bezcenna dla metinowcow :D:D:D selam teraz bodzie po 25kk normalnie chodza po 50kk i schodza szybciutko !!!

 

TE 4UM WYMIATA ! pozdro

Opublikowano

Zwiększą drop bodzi i tyle...

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...