Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Pytanie] Która sygnatura lepsza ?


Która lepsza  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Która lepsza

    • 1
      0
    • 2
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema, zrobiłem dwie sygnatury, która według was lepsza.

I proszę nie pisać że obie są głupie i złe o.O

sygnag.png

sygnaturami.jpg

___________________

Przepraszam za brak Prefixa !!

Jeśli można to proszę dodać prefix [Pytanie]

Edytowane przez Sawickas
Opublikowano

Po jednej opinii już chcesz zamykać temat? Gratuluję. W dodatku oceniła to osoba, która nigdy w życiu nie włączyła innego programu graficznego niż paint.

 

Moja opinia na temat prac:

Obie są słabe, beznadziejne, chujowe...

Na pierwszej walnąłeś 2 rendery i dodałeś tło na którym jest C4D. Na prawdę brawo! TAK! W paincie się lepsze prace robi. W dodatku ten napis. Jak robisz efekt odbicia to raczej w drugą stronę... -,-

Druga praca - Chujowy napis który wjebałeś na sam środek. Gratuluje. Napis jest najmniej ważny na pracy. Niebieska ramka... Przecież ona kolorem tam nawet nie pasuje i na cholerę taka gruba? o.O

O wtopieniu renderu już nawet nie mówię, bo do tego ci jeszcze daleko.

 

Taka jest moja opinia.

 

Lepiej idź czytaj tutki, a nie zakładaj bezsensowne tematy na mpc -,-

 

@Edit

hawaj... Nie znasz się, to się nie wypowiadaj...? o.O Wszystko co dało się zjebać na sygnie to on właśnie to zrobił... To nie tylko zły napis...

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Obie prace to porażka ;d moim zdaniem ;)

A wg na pierwszej pracy złe zrobiłeś cień pod spodem xD

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano

Po 1 od tego jest Galeria ...

 

Po 2 co ma Assasin do Minecrafta bo nie kapuję ... o.O

 

@Hawaj Właśnie nie znasz się to się nie wypowiadaj tak jak napisał R4donix

Opublikowano

@Woles

Jak ktoś potrafi to zrobi nawet taką pracę... Jakoś ja zrobiłem i wyglądała nawet dobrze.

 

@Topic

Skoro nie potrafisz ich dobrze połączyć to na chuj się za to bierzesz?

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...