Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszukuję] Ludzi chętnych współpracy.


Najser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam użytkowników.

Jestem administratorem... nie wiem jak to nazwać, może kiedyś sieci serwerów minecraft... w każdym razie posiadamy jeden serwer SunCraft [FreeBuild]. Posiadamy całkiem ładne i przejrzyste forum na skrypcie MyBB, - już niedługo wykupujemy domenę .pl na rok.

 

 

Przejdę do rzeczy. Poszukujemy osób, które posiadają ventrilo 2.1.4 wraz z sprawnym mikrofonem oraz co najważniejsze, serwer dedykowany 24/7 z dobrego hostingu, minimum 10 slotów i mają zamiar zrobić go pod FULL SURVIVAL (czyt. bez pluginów LWC etc.).

 

Co z tego będziesz miał?

- poznasz miłych, kulturalnych ludzi;

- jeśli nie umiesz, skonfigurujemy serwer za Ciebie;

- twój serwer zostanie dodany do tabeli serwerów na naszym forum;

- utworzymy kategorię dla twojego serwera;

- będziesz miał możliwość moderowania wszystkich działów w owej kategorii;

- grywalność na twoim serwerze naprawdę wzrośnie;

- jeśli wszystko sprawnie pójdzie, drugi miesiąc ważności serwera będzie opłacany ze składek VIP - podobnie jak nasz serwer;

- wiele niezapomnianych wrażeń;

 

Czego wymagamy?

- kultury osobistej (wszystkie ku**y i inne ch**e odpadają!);

- szybkiego nawiązywania nowych kontaktów z twojej strony;

- przeciętne IQ lub wyżej (czyt. <lol>);

- dzielenia panelu serwera z administracją wraz z serwerem FTP;

- i inne, jeśli coś będzie nie tak to Ci powiemy - pamiętaj, że my mamy tylko po 15 lat;

 

 

Wszystkich, którzy są chętni współpracy z nami zapraszamy na serwer głosowy ventrilo 2.1.4, lub piszcie w tym temacie.

Host: v2.svoice.pl

Port: 6237

Mój nick na ventrilo to najsiok.

Opublikowano

gralem na tym servie ... kupilem vipa zrobilem sobie paro dniowa przerwe i nie ma mnie na WL ... to taki szczegol

 

@top

 

napisze do kolegi ma wlasnie taki survival zero pluginow ala LWC

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...