Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak szybko expić na Blood Money


ziomalq12347

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak szybko expic na Blood Money

 

 

Zakładamy wszystkie bonusy na exp i gp ( jeżeli takie mamy)

 

Tworzymy room 3vs3 graczy

 

 

 

Opcja 1:

 

 

Zapraszamy 6 graczy ze swojego klanu i zaczynamy grać techniką którą podam później

 

 

 

Opcja 2:

 

 

Jeżeli mamy tylko 4 graczy to w roomie 3vs3 gracze z twojego klanu dzielą się na 2 drużyny po dwie osoby. Zapraszają 2 obce osoby i zakladaja haslo. Gdy tylko wejda do gry to kickuja tych dwoch graczy.

 

 

 

Technika:

1. Ustalamy kto pierwszy zabiera złoto

2. Drużyna która zostanie wybrana jako pierwsza zabija druga.

3. Członkowie pierwszej drużyny dziela sie zlotem tak aby miec po 40 sztabek ( w przypadku gdy beda to 2 osoby )

4. Zanosimy złoto do mety.

5. W następnej rundzie druga drużyna robi to zamo co pierwsza i tak na zmiane.

6. W ostatniej rundzie mozna walczyc na serio lub zrobic tak ze kazdy zbiera taka sama liczbę sztabek.

 

Polecam wam granie na serio w ostatniej rundzie, bo wtedy macie najwieksze szanse na zaliczenie rundy, ale to wasz wybor.

 

Dzielenie sie sztabkami w róznych ilosciach osób:

 

- 5 osób = 16 sztabek na głowe

 

- 6 osób = 13 sztabek na głowe + jedna osoba bierze jeszcze 2 bo nie da się tu równo brać

 

- 4 osoby = 20 sztabek na głowę

 

- 3 osoby = 26 sztabek na głowę + jedna osoba bierze jeszcze 2

 

- 2 osoby = 40 sztabek

 

Dzieki za info Bebson

 

Ja z passami dostaje Exp : 2500 Gp: 1300 okolo

 

Dodatkowo powiem ze gdy druga druzyna bedzie zabierac sztabki to moze aktywowywac boty ktore pierwsza druzyna moze zabijac i kd rosnie.

beznazwygr.png


Opublikowano

Ciekawe...

Ale po Ile exp i Gp wyrwiesz z Passami ??

 

PS.Nexon się szybko skapnie że to poverlvl.

Więc Bana sypną.

Opublikowano

myślę że większość już to poznała :P

 

 

btw

 

napisz jeszcze że jak zbierają złoto po równo to

 

- 5 osób = 16 sztabek na głowe

 

- 6 osób = 13 sztabek na głowe + jedna osoba bierze jeszcze 2 bo nie da się tu równo brać

 

- 4 osoby = 20 sztabek na głowę

 

- 3 osoby = 26 sztabek na głowę + jedna osoba bierze jeszcze 2

 

- 2 osoby = 40 sztabek

 

 

bo jednak są tu osoby które są w takim wieku że nie potrafią same obliczyć / lub im się nie chce :P

 

 

EDIT

 

@ZłyBukasyn

 

5 K expa może iść nawet

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

nie lepiej grac w quarantine ?? za 9 winow lidzi dostaje sie okolo 3.7k expa za 3 winy 2.4 z exp passami a quaratine od blood money szybciej sie gra i to o wiele szybciej p.s od wczoraj wbiłem 3 lvl ;D

-Cyganeczek-.png

 

Daj - s*ko xD

Opublikowano

nie lepiej grac w quarantine ?? za 9 winow lidzi dostaje sie okolo 3.7k expa za 3 winy 2.4 z exp passami a quaratine od blood money szybciej sie gra i to o wiele szybciej p.s od wczoraj wbiłem 3 lvl ;D

 

No trochę można wyciągnąć poprę Cię, ale jednak chyba odchodzimy od tematu bo jest On o blood money

 

w każdym razie każdy plvl może = bannem

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Za Quarentine więcej zgarniesz, podnieśli expa aż do 250% i na Quarentine nobki z NXVeterans sobie nabili w ciągu 1 dnia 90 k expa. ( Pozdro dla SebkoPL lamusa )

 

Wynik mojego wczorajszego Elite Abusingu:

http://imageshack.us/photo/my-images/225/combatarms94.jpg/

30589.png

Opublikowano
Wynik mojego wczorajszego Elite Abusingu:

http://imageshack.us/photo/my-images/225/combatarms94.jpg/

 

 

wydaje mi się, że to raczej wynik moda który jest na forum ;)


ehh.:)

Opublikowano

Taaaa potwierdzam, ale dalej napisze że odchodzimy od tematu Tuta...

 

Ja dzisiaj na randze CSM 5 miałem 60 % a teraz przed jakimiś 10 minutami wbiłem 2 LT a grałem same Hired Guns, no dobra jeszcze 2 Black Lungi :P

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Ciekawe, ale jak ma się nexon skapnąć skoro to logów nie daje, złybukasyn pomyśl.

Jeśli chodzi o Quarnatine to dużo się expi, wczroaj wygrałem ok. 5 rund i 1k expa ponad, ale bez przesady 3.5k?

 

 

Muszę to wypróbować. Skoro dostajesz 2.5k :D

31582.png

 

Equipment isn't skil.

 

334bda5420e8bbcd727d6babf706d102.gif?1310581646

  • 3 lata później...
Opublikowano

Już nie leci tu szybko exp, wkrótce nowy poradnik. Kosz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...