Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]LoveTheFree(papaj)vs Kto Pierwszy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: LoveTheFree(papaj)

Wyzwany: Kto pierwszy sie zglosi

Zakończenie: za 2 dni

Tematyka: Dowolna.

Kategoria: Diss

Notka: Kto przyjmie niech zaczyna :)

 

POWODZENIA :P

Daj MINUSA -

Opublikowano

Przyjmuję ;]

 

Trzymaj się mocno krzesła :D Później edytuję posta ;]

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano (edytowane)

oki czekam :D

przegram bo to moj pierwszy a ty z tego co widze to dobry jestes ale zawsze jakas przygoda ;p

Edytowane przez LoveTheFree

Daj MINUSA -

Opublikowano

Albo dobra już dodam nowego ;]

 

 

2 dni, 2 walki, nie wiem jak ja to kurwa robię

 

ziomek trzymaj się krzesła, masz tu do czynienia z Bogiem.

 

Ty szybkim krokiem, już spierdalasz przede mną

 

Jeden mocny wers i masz już przed oczyma ciemno.

 

Serwuje ci piekło, wersy płyną do twych uszu jak lawa

 

Nie potrzebuje pomocy bo sam zrobię z twego życia dramat.

 

Z szubienicy krawat, pętla zaciska się co raz mocniej

 

jestem jak kat, uczucie litości jest mi obce.

 

Każdym panczem umieszczam ci kulę w sercu

 

jesteś już pewny śmierci, twój czas zatrzymuję w miejscu.

 

Tu nie znajdziesz słodkich wersów, tylko te ostre

 

tym chorym trackiem polewam ci oczy octem.

 

To zbyt proste, rada dla ciebie: nie wyrywaj się na afisz

 

nie masz szans na przeżycie, dławisz się pijąc vanish.

 

To wszystko na ten temat, papaja już tu nie ma

 

zdmuchnąłem go z powierzchni Ziemi,... Siema!.

 

 

 

 

Pzdr.!

 

Teraz TY ;]

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano (edytowane)

Teraz papaj wbija na scene

wokół niego tylko milczenie

w jego bit sie wszyscy wsluchują

dla was pogarda mowie to wszyskim chujom

Benek wielka dupa zero mózgu

w jego disie slysze tylko pelno bluzgów

to nie wszystko uwierz mi chlopczyku

niewiem jak na ciebie mowia moze stary pryku

swoich rodzicow wybryku

condom pękł i po krzyku

nie będe sie rozpisywał

szkoda mi czasu na takich jak ty wielkich kutasów

to juz koniec twej muzycznej kariery

teraz papaj przejmuje tutaj stery !!

 

 

Myślisz ze to koniec jestes w grubym błędzie

dzisiaj juz cie tutaj nie będzie

Myslisz kurwa ze jestes hejterem

teraz ja ci mówie jestes głupim zerem

to jest papaj liryczny bandyta

tutaj slowa do tego dissu chwyta

teraz koniec marnowania mego czasu

narobilem tutaj sporo hałasu

 

 

i jeszcze jedno dla ciebie ostrzezenie

to było tylko mojego dissu streszczenie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

@edit oceniajcie ;]

Edytowane przez LoveTheFree

Daj MINUSA -

Opublikowano

LoveTheFree - Musisz jeszcze poćwiczyć , słabe punche dużo powtórzeń ale jak na pierwszy raz nieźle Ci poszło ;]

 

Benek głos na Ciebie bez zbytecznego porównywania .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Głos na Benka.

PS.Lovethefree, ja na moim 1 dissie przegrałem jednogłośnie, a u Ciebie jest dużo lepiej niż u mnie. Masz możliwości, tylko musisz zbierać doświadczenie.

Pzdr

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...