Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][No-Hamachi][Pirat i Premium][20 slotów][WH] Silver City


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nazwa serwera:

SilverCity

 

Adres serwera:

Modernizacja usunęła

 

 

Typ serwera: Beta

 

Max. ilość graczy:

20

 

Administratorzy:

silver

logan

 

Moderatorzy:

Mrink

Pedro

Madziiax3

BladeMasterss

Xtreme00

maricos200

 

Modyfikacje:

FalseBook

ColoredSigns

godPowers

HeroChat

iConomy

MultiHome

Lockette

Permissions

AutoMessage

AuthMe WorldEdit

CommandBook

iConomyChestShop

MyWarp

WorldGuard

 

W planach: Arena PVP, arena MVP, eventy, wybory na prezydenta.

 

A oto filmik, stworzony przez jednego z graczy naszego serwera:

http://www.youtube.com/watch?v=RQ_YSrD6jOw

 

 

 

 

IP: s11.csrv.pl:13742

 

Dodatkowe informacje:

Moby: ON

Zwierzęta: ON

WL: ON

 

 

Opis serwera: Zapraszam wszystkich na nowy serwer minecraft SilverCity. Miła atmosfera, dużo możliwości, administracja zawsze Ci pomoże. Aby zagrać wystarczy napisać krótkie podanie. Każdy gracz może posiadać 2 działki (Vip 3). W mieście jest cuboid dzięki czemu twoja działka nie może zostać zniszczona. Jest dużo komend, dużo budowli (będzie więcej). Wszystko jest dobrze zorganizowane, zero błędów, wszystkie pluginy ustawione jak należy.

Edytowane przez lekki01
Opublikowano (edytowane)

Troli się banuje. Nie dziw się, że dostałeś bana, przeklinałeś, a jak główny moderator cię upomniał to razem ze swoim kolegą zaczęliście wyklinać na niego. Ban jak najbardziej się należał.

 

 

 

BANOWAĆ TROLI

 

 

PS. Ostrzeżenia 5 nie dostałeś, bo przeklinałeś z taką prędkością, że nie nadążałem z pisaniem. A i jeszcze jedno, co wy myślicie, że admin to ktoś kto ma wam usługiwać, dostaliście działkę (nawet wyrównałem wam teren poza miastem, czego tak naprawdę nie powinienem robić, a wy jeszcze mnie obrażacie.)

 

mam pytanie to to znaczy WH bo niewiem niestety:/ a jeśli chodzi ci o white-list to sie pisze WL

 

 

Tak masz rację, pomyliłem się, ale nie mogę już tego zmienić.

Edytowane przez lekki01
×
×
  • Dodaj nową pozycję...