Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zarabiać na metin2.us od z8games


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

W dzisiejszym poradniku opisze bardzo wygodny sposób na zarobek na serwerze metin2.us od z8games. Polega on na kradnięciu dropa w v2 dzięki modowi kamera. Można krasc dropa od dowolnego poziomu. Jak wiecie w metinie amerykańskim bodajże co roku spośród graczy, którzy zdobyli 50 poziom i są szefami gildii wybierany jest król (dla każdego królestwa po 1). Dostaje on zbroje hwang, mozliwosc teleportacji itp. Krolowie codziennie maja mozliwosc teleportowania graczy do v2 i to robia (pisza na szepcie, że kto chce dzisiaj iść do v2 niech pójdzie do świątyni hwang i stamtąd napisze do niego, wtedy król go teleportuje)

 

Jak to zrobić?

 

1. Pobieramy kamer moda na serwer US.

2. Żeby drop hack zadziałał musimy być z kimś w pt wiec dołączamy jakiegoś gracza do swojego pt.

3. Idziemy do świątyni i stamtąd piszemy do króla żeby nas teleportował.

4. Czekamy chwile i jestesmy w v2 - teraz wystarczy tylko dednac i na ghoscie podbierac drop ;).

 

Ja w ten sposób wyciągam ok 1,2kk za jedną wyprawe - policz sobie 40k za każdy item to tyle około wyjdzie ;). Oczywiście zarabiac dzięki drop hackowi kamera można na wiele sposobów - drugi z nich to iść do red lasu i zbierać drop z metków - za 1 metka wyciągamy od 300k do nawet kilkunastu kk ale najpierw trzeba go znaleźć i czekać czasami nawet godzinami aż przyjdzie ktoś go bić.

 

Oczywiście te sposoby są polecane dla low - lvlowych graczy bo taki 70 lvl może na luzie isc na metki do lasu albo do v2 ;). Jednak jeśli razem z kimś bijemy metka to również możemy zabrać mu cały drop :).

 

Pozwalam na rozpowszechnianie tego poradnika, jednak z uwzględnieniem, że jest to poradnik użytkownika d0bek dla mpcforum.

Nick w grze: GiorgioDobko lub D0BS0N

Opublikowano

Dla starych wyg nic nowego nie napisalem, to jest poradnik dla nowych graczy ktorzy zaczynaja przygode z usem i nie maja pojecia ze istnieje taki ktos jak krol na metin2.us a tym bardziej nie moga sami ubic metka w lesie czy poexpic w v2 ;).

Nick w grze: GiorgioDobko lub D0BS0N

Opublikowano

dam ci tego + poradnik krótki i zrozumiały w sam raz nie trzeba tyle czytać xD ja pamiętam jeszcze te czasy na pl gdy to też było opłacalne ale czeba było mieć przepustki;p jakie to były czasy...

Opublikowano

a czy przypadkiem nie trzeba mieć 45lv zeby król przeniósł nas do v2?

[size="3"][color="#00FF00"][font="Arial Black"]ZBIERAM +[/font][/color][/size]


[url="http://www.mpcforum.pl/user/343017-protetezz/"]Wbijać[/url]


[img]http://r9.fodey.com/2177/b092837fafca40cfb354a0d84c22a9fb.0.gif[/img]

Opublikowano

Requirements:

1. You must be level 45 and above to vote.

2. Each account can only vote once.

3. You can only vote for your own kingdom.

 

Dziękuje:D

Szukasz Game Mastera albo Moderatora Forum? Może brak ci Newsów na stronie głownej? Wejdź do mojego tematu. >>CLICK<<

Opublikowano

Młody11cvx. wkurwiają mnie twoje komentarze które są spamem. I zmien ten avatar bo mnie denerwuje .

 

@topic dzięki za ten poradnik :**

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...