Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Graphic] tosiek vs. MisteR


tosiek22234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Graphic

 

 

 

Wyzywający: tosiek

Wyzwany: MisteR

Zakończenie: 16-8-2011r. Godzina 12:00

Tematyka: Dowolna

Kategoria: Graphic

 

Zamieszczam Moje, oraz prace MisteR'a, chciałbym abyście wybrali, które prace wam się bardziej podobają ( patrzcie na wszystkie prace, nie tylko na jedną ).

 

tosiek:

I.

15we844.png

II.

sl2zc5.png

III.

2njvdlc.png

 

 

MisteR:

I.

szgnatura4.jpg

II.

sygnatura6w.jpg

III.

sygnatura8.jpg

e6rltz.jpg


Opublikowano

Głos na tosiek

Twoje prace są super i nie ma czego tutaj porównywać.

W ogóle MisteR zrobił prace niepotrzebnie duże.

 

Widać, że wyzwałeś po prostu gorszego od siebie ;)

 

@Down12 (PanHouse)

 

Haha. Toś dojebał. Widzę, że gówno się znasz na grafice. Prace mistera nie są nawet wtopione, a co dopiero mówić o jakiejś głębi etc...

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Legenda
Opublikowano

Oczywiście, że tosiek. MisteR dał prace na oddwal się brzydko mówiąc.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

R4donix:

MisteR do mnie napisał: " na pewno nie robisz lepszych prac ode mnie ", więc zaproponowałem pojedynek.

Equ.

Używam tylko rendera, tło i reszta sam. Umieszczam PSD dwóch prac, trzeciej nie umieszczę z własnych powodów.

GTA:

http://www.speedyshare.com/files/29823029/GTa.psd

GrubSon:

http://www.speedyshare.com/files/29823311/grubson.psd

 

W plikach jest lekki burdel :D

e6rltz.jpg


Opublikowano

tosiek , prace bardziej do mnie przemawiają , są ładniejsze .

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Opublikowano

tosiek, MisteR zrobił pracę, na szybkiego... wygląda jakby po prostu olał ten pojedynek...

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

Głos na Mistera. 1 praca znakomita, tło zajebiście pasuje. W 2 pracy czuje się jakbym tam był. 3 do dupy.

tosiek zrobił dobre prace, lecz... te jego postacie nie przemawiają do mnie.

Pzdr

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Stop.. W ogóle MisteR zgodził się na ten pojedynek?? Nie widzę tu żadnego posta.. A moze ty zrobiłeś temat, wziąłeś 3 swoje najlepsze prace i 3 jego najgorsze??

 

Pojedynek nie będzie zaliczony dopóki MisteR nie napisze tu w temacie że się na ten pojedynek zgadza..

 

@Down: Pisać to sobie każdy może..

Nothing to do here.


Opublikowano

@asd1111

Jak napisał tosiek: "MisteR do mnie napisał: " na pewno nie robisz lepszych prac ode mnie ", więc zaproponowałem pojedynek."

Czyli, że musiał się zgodzić...

Czytaj posty chłopie.

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Jego Steam: WestBoyMister, pisz :) To mój najlepszy kolega, więc pozdro. On tu nie ma konta albo został zbanowany, tego nie wiem ale w 1oo% zgodził się na ten pojedynek. Oraz patrz co napisał R4donix ;)

e6rltz.jpg


Opublikowano

@up

Moim zdaniem te grafiki, są lepsze. Ładniejsze i mają taki fajny klimat.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Jakoż pojedynek zakończył się wczoraj, to przedstawię wyniki:

 

tosiek 16 : 1 MisteR ( @UP, pojedynek do 12:00 :P )

 

Dziękuję wszystkim za głosowanie i serdecznie pozdrawiam :)

Proszę o zamknięcie!

e6rltz.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...