Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim Chciałbym stworzyć grę przegladarkową opartą na filmie Dragon Ball.Akcja by odbywała się na paru planetach:

Planeta Kanassa

Planeta Vegita

Planeta Ziemia

Planeta Namek

Planeta Kaio

Oraz rasy:

Changeling

Demony

Nameczanie

Ludzie

Saiya-jins

Tsufuru - Jin

Majin

oto wszystkie rasy ,Rasy by zamieszkiwały te planety kazda rasa by miała własną planete Saiya-jins i

Tsufuru - Jin by dzielili współnie planete ludzie by zamieszkiwali planete ziemię itp:))

Gracze By mieli siłe ciosów to by pokazywało kto jest silniejszy od drugiego;)

 

Byli by też smocze kule itp;))

Jeżeli chcecie mi pomóc piszcie na GG 26381174 POzdro

Opublikowano

Dobra to ja tutaj odpisze.

Po 1. Nic nie umiesz tylko chcesz ludzi zeby ci zrobili.

Po 2. Jak nic nie umiesz to co piszesz Jeżeli chcecie mi pomóc piszcie na GG 26381174 POzdro chyba chciales napisac kto mi zrobi gre od 0 piszcie na GG...

Po 3. Jak ci ktos zrobi od 0 to zaplacisz pare stow.

 

Tyle na ten temat.

Opublikowano (edytowane)

Nie dubluj postów!! - mój Fail

 

Ile płacisz za zrobienie silnika? Masz grafika? Co ty robisz?

Edytowane przez krycha1996

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

ja jestem chętny do napisania takiego silnika, tylko od razu napisz jakie chcesz mieć funkcje w takiej grze. Napisz na pw jeśli jesteś chętny na pw.

 

PS grafikę dajesz ty.

Opublikowano

Bardzo inteligentny człowiek z tego użytkownika, bez powodu zablokował mnie na gg.

 

Nie radzę z nim współpracować, tak się zachowują 10 latki, wiesz o tym!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...