Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia] Dział "Gry na FaceBooku" do Via WWW


XKosiKredki

Dział "Gry na FaceBooku" do Via WWW  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za utworzeniem dzia?u?

    • Tak
      18
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro jest dział "Gry na naszej klasie" to dlaczego nie może być też facebook?

Dużo ludzi pisze w samym dziale Via www o grach z facebooka, wymieniają się ze sobą poradami itp...

Opublikowano

Lub też zmienić nazwę tak żeby opisywała gry z FB i NK :) Lecz wtedy by było więcej burdelu ^^

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Gdzie ankieta ? Na tak

 

Albo może ogólnie : Gry na portalach społecznościowych ?

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Jeżeli by było tak jak mówisz, czyli Gry na portalach społecznościowych, był by zbyt duży bałagan.

Najlepiej zrobić osobno nk, osobno fb

Opublikowano

Nie..

 

1. Niedługo koniec FB

2. Po co robić zbędne działy.. Zmienić tylko nazwe z: ,,Gry na Naszej Klasie" na: ,,Gry na NK/FB"..

Nothing to do here.


Opublikowano

O boże... Wy w to wierzycie? hahahahah ja nie mogę ale z was naiwniaki :D ja pierdziele, ktoś wypuścił plotę, że fb padnie ,a wy już w gacie sracie...

Z resztą anynomous atakują tylko dlatego, aby pokazać ,że wszyscy mają słabe zabezpieczenia.

Ale będę z was lał, jak po tej dacie nic się nie stanie, normalnie zapisze sobie na komórce przypomnienie o was ;D

 

Dla wszystkich chorych fanów anonymous -

http://www.internetzona.pl/2011/08/11/facebook-anonymous-wypiera-sie-operacji-facebook/

Opublikowano

Kiedyś (jak byłem modem) to Mou powiedział mi, że tutoriale do gier na FB można wstawiać do Gł. działu i do poddziału Gry na NK, więc może lepiej zmienić nazwę tematu działu?

 

Mały fail... :D

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Na tak, Przyda się to oddzielić od NK. Wtedy będzie przejrzyściej i dużo łatwiej będzie znaleźć interesujący nas problem.

1373662483-U83583.png

Legenda
Opublikowano

Pewnie, skoro są gry na naszej klasie, to niech będą i z facebooka.

 

Popieram.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

A nie lepiej zmienić nazwę działu na Gry na portalach społecznościowych?

 

Bo przecież Google+ też dostało ostatnio możliwość grania :P

EXPmIpC.gif

Opublikowano

@up

Dokładnie. Lepiej zmieńcie nazwę tego działu (Gry na nk) wtedy bd. miał mniej roboty z przenoszeniem tematów :D

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

A nie lepiej zmienić nazwę działu na Gry na portalach społecznościowych?

 

Bo przecież Google+ też dostało ostatnio możliwość grania :P

O to mi właśnie chodziło ;)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Też dobry pomysł.... Tylko ludzie mogą się nie skapnąć ,że właśnie tam trzeba pisać. Bo jeżeli jest nazwa Gry na Facebook to jest to jasne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...