Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić czas nerwerze minecraft hamachi + plugin który mi doda komendy do w trybie multi?


Harcownikov

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam, najpierw przedstawie mój pierwszy problem:

1. Mianowicie chodzi o "minecraft server" tam jak sie wpisze ? wyskakuje konsola komend, i nie wiem jak zmienić czas, nie znam zbyt dobrze angielskiego ale wiem tlko tyle że trza wpisać time ** ** xD Prosze o pomoc w jakim formacie :>

2. Jaki mod bądź plugin dodał mi możliwość komend w grze w minecraft .exe a nie żebym do konsoli musiał wychodzić?? Bardzo mi się to podoba ale t na singiel jest :< http://www.minecraftforum.net/topic/94310-173-single-player-commands-v210-2/ Chce coś podobnego :]

 

Przypominam, mam serwer hamachi minecraft. Oczywiście za pomoc nagroda :D

Opublikowano

1. wpisz /time day

lub /time set 0

 

2.Chaotycznie to napisałeś

 

 

ps. zbieram - w razie czegoś ;p

44088190874225011261.jpg

Minecraft

Metin 2

Team fortess 2

Battlefield Play 4 Free

Opublikowano

Plugin to :

  https://github.com/downloads/sk89q/commandbook/commandbook-1.5.2.zip

 

Komendy możesz znaleźć tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/401003-megatut-spis-komend-i-permissions-do-pluginow/page__gopid__2852648#entry2852648

Zbieram +

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Np coś takiego, pobawie się z tym i przetestuje czy działa :D

Potem poleci +

 

A z czasem jest tak że trzeba wpisać w Console poprostu time set 1

 

EDIT: Okey jest tak:

jak sie włączy aplikację minecraft_server ierwszy raz to tworzy ona serva nie? I z tego co wyczytałem mam zrobić w tym folderze folder "plugins" i wsadzić tam ten plik jar comand booka, co dalej???

Opublikowano

potem odpalisz serva jeszcze raz on automatycznie wyladuje commend book potem wylaczi znow wlaczi i sie ciesz

 

 

podaj swoje gg a ja ci moge pomoc w tworzeniu/modyfikowaniu servera bo widz ze zielony jestes w tym

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...