Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POMOCY! Wr coś mi się chszani


Maniak89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ponieważ program antivirusowy Avast wykrył mi jakiegoś virusa o nazwie Win32:Malware-gen tylko naj dziwniejsze to że co do piero zaistalowale WarRocka i wykryl mi go poczas plachtowania wr i wyskakuje taki oto komunikat error upadet ...

 

Pomocy nie wiem co mam z tym zrobic chwilowo...

Opublikowano (edytowane)

Juz o tym pisałem ale masz jeszcze raz - żebys nie musiał szukać NAJPIERW WYCIĄG PLIK Z KWARANTANNY - TEN KTÓRY CI USUNĄŁ AVAST pÓZNIEJ DODAJ GO DO WYJĄTKÓW, JAK SIE NIE DA TO SPRÓBUJ GRAC Z WYŁĄCZONYM ANTYWIREM, A JAK NIE TO SPOSÓB JAK NIŻEJ:))

 

Odinstaluj WR programem Revo uinstaler. Pużniej przeskanuj rejestr programem jv16 PowerTools czy nie ma pozostałości po WR ściągnij instalke WR z gamesr first. Wyłącz antywirysa. Zainstaluj WR. Dodaj wyjątki w antywirysie do plików War Rock\system , War Rock\WRUpdater.exe , War Rock\WRLauncher.exe . Uruchom grę - zaczekaj z włączeniem antywira aż gra ci się zaktualizuje . Włącz antywira. Wyłącz zaporę sieciową, jak masz nortona to w nortonie masz takie coś jak inteligentna zapora i ja trzeba wyłączyć a później jak nie chcesz wyłączać zapory zapory za każdym razem to w nortonie dodaj w niej wyjątki, jak nie masz nortona to pulpit sterowania i ją tam wyłącz. Włącz grę i baw się dobrze . Mi pomogło

 

ZBIERAM +++++++++

Edytowane przez szpiczasty8004
f5eea1e979090638.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...