Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Zajmuję się robieniem Awatarów, Napisz mi jaki chcesz Awatar a go otrzymasz :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Wystarczy że napiszesz mi,tutaj jaki chcesz mieć rozmiar awataru np:150x150 oraz Tematykę Np: Minecraft,Messi,Barcelona.

A ja się postaram jak najszybciej wykonać dla ciebie Awatar,Awatary będę wysyłał na PW Danej Osobie(Która prosiła o awatar) robię awatary około 1,5 miesiąca i są nawet fajne.Tak że możesz mi napisać jaki chcesz otrzymać awatar na pw:)

 

Pamiętaj! zanim dodasz prośbę o awatar użyj tego!

 

Tematyka:

Rozmiary:

Nagroda:

Edytowane przez _Sherewood

98370431.png

Pomogłem, ci to po prostu kliknij

add.png

 

Zrobię Ci fajny Awatar Wbij!

http://www.mpcforum.pl/topic/422130-zajmuje-sie-robieniem-awatarow-napisz-mi-jaki-chcesz-awatar-a-go-otrzymasz/

 

Moja Galeria wejdź i oceń

;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/422230-galeriamoja-pierwsza-sygnatura-%3B/

Opublikowano (edytowane)

Zobaczę jak mi się spodoba to może ustawie.

150x150

Tematyka : Może coś związane z muzyką. Daję Ci wolną rękę.

 

@Edit

Wszystko Okey.

Tak jak chciałem.

Ładnie i szybko wykonane.

Edytowane przez Marceloo0

1294477714-U1.png

Opublikowano

wymiary 150 x 150

tematyka Chada , Lub PROSTOtv

 

Z góry dziękuję

Zbieram plusiki :)

Zbieram plusiki :)

Zbieram plusiki :)

Moj kanał na yt : youtube.com/user/Vetickxd

Opublikowano

Ja też polsee

 

 

Tematyka:Jakas dziewczyna ;p

Rozmiary:Na to forum

Napis:RygaPL

Nagroda:3 plusy + ocena profilu 5

64989641368867524845.png
Opublikowano

Mi też możesz zrobić ;D

Wilelkość 150x150

Tematyka to Sasuke i jakieś błyskawice, coś fajnego.

Bez napisu :)

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...