Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Szczegółowe Informacje co dodali w dzisiejszym patchu (10.08.2011)


moortPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te informacje znalazłem na jednym z innych Polskich for. Więc odrazu piszę. TE INFORMACJE SĄ SKOPIOWANE!

A teraz do rzeczy:

1.

Wzrost nagrody w skrzynkach GP-Hazard oraz GP-Regular o 50% (w gp-hazardzie w tym momencie będzie można wygrać 2kk gp!)

2.

Bronie które po updacie będzie można ulepszać:

- Bronie za NX

+ M4A1 Desert Warrior

+ M60 Steel

+ M14 Classic

 

- Bronie za GP

+ K2

+ ACR

+ K1A

+ MSG-90

+ M4A1 CQBR

+ Dragunov SVDS

3.

- Megafony będą do kupienia od rangi SSG1

- Zredukowana ranga do kupna Specjalistów oraz broni dla nich

- Squirt Guna nie będzie można utworzyć poprzez 'forge'

- W granatniku M79 zostanie dodany jeden nabój

- Acquiring a customizable weapon from the Supply Crate MYST-G or from a Black or Gray

HiSec Case will no longer cause an error when attempting to bring it in-game. (Sorki, nie wiem o co chodzi.)

- Alien Guna będzie można utworzyć później, na ten moment jest to jedynie informacja (?)

- Sending a Black HiSec Key 1 use as a Gift does NOT reward the Gift giver or receiver

with a 5-Shot Case.

This issue does not occur with 7 or 15 use versions of Black HiSec Keys. (tu również nie wiem o co chodzi.)

Jeżeli te informacje lub podobne już były podawane to proszę o zamknięcie tematu.

Opublikowano (edytowane)

Ale co megafon bedzie za GP? i co to GP-Regular?

a i jeszcze jedno nie wiecie może czy bronie dla specjalisty jak i sam specjalista nie bedzie tanszy do kupienia za GP?

Edytowane przez -Xeri-
Opublikowano (edytowane)
- Zredukowana ranga do kupna Specjalistów oraz broni dla nich

 

jakoś dalej widze że jest od 2 LT

 

EDIT

 

wtf megaphony są za NX ale od rangi SSG1 co nexon odejabał lol

Edytowane przez Nitaki

Tak mój komp spełnia wymagania Combat Arms :p

 

312v57r.png

Opublikowano

kiedyś to tu gdzieś było widziałem : - ) a spec od jakiej rangi będzie? Od mniejszej czy większej oby od mniejszej ^^;)

 

@ up

 

Odpowiedziałeś mi w tym samym czasie co ja post dodawałem xD bo ja jeszcze aktualizuje ... ;)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

mi się też aktualizuje ;D ale megafony za NX? szkoda ;/

 

Tak megafon, elite i super elite są od SSG1 ale i tak za NX czy wg Was to nie jest trochę chore ?

Tak mój komp spełnia wymagania Combat Arms :p

 

312v57r.png

Opublikowano

Tak megafon, elite i super elite są od SSG1 ale i tak za NX czy wg Was to nie jest trochę chore ?

1. jest łatwo bić tą range

2. zmniejszy się ilość spamu

3. oraz mniejsza ilość kików

Specjalista
Opublikowano

Tak megafon, elite i super elite są od SSG1 ale i tak za NX czy wg Was to nie jest trochę chore ?

to tak:

megaphonów różne cepy używają do wyłudzania pieniędzy, na przykład koleś ma rangę recruit i pisze: "Sprzedam bronie z black market na zawsze TANIO" (sam z takim czymś się spotkałem), a potem pisze że za SMSa sprzeda, PSC lub przelew, i tam jeszcze inne opcje,

bronie niby sprzedaje po 25-30 zł a tak naprawdę to chce żebyście mu zamówili nx i wiele ludzi się na to nabiera, a jak pójdziesz na policje to nic mu nie zrobią bo to jest mała szkodliwość społeczna a zgłoszenia przyjmują od 50zł

a bana też mu nie wlepisz bo dostanie bana to założy następne konto

 

a znowu s elite od tego lvlla żeby zmniejszyć liczbe farmerów, ludzie którzy zakładają nowe konta kupują s elite i od samego początku nabijają sobie KD na lowkach

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Witam,

 

nie to nie jest chore. Jest to bardzo dobre, ale przecież łatwo wbić rangę SSG1.

 

Yhy gites tylko że SSg się wbija w 1/2 dni więc jaka to do cholery różnica

Tak mój komp spełnia wymagania Combat Arms :p

 

312v57r.png

Opublikowano (edytowane)

a jest wgl. ta obniżka cen speców i przedmiotów dla nich o te 40%?

 

 

Marock! <33

Edytowane przez Zavetti
Opublikowano

???

Zmiana rang dla speca eno eno..

Megaphon za NX ??

Jak SuperMegaphony są za NX .

Nie ogarniam.

Specjalista
Opublikowano

???

Zmiana rang dla speca eno eno..

Megaphon za NX ??

Jak SuperMegaphony są za NX .

Nie ogarniam.

megaphony są za nx ale żeby kupić go potrzebujesz rangi SSG żeby taki trainer nie zakładał konta nie robił spamu i nie wułudzał pieniędzy....

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...